Wszyscy spotkajmy się na Melt Festival. Co za line-up! 

Fot. Materiały promocyjne
News
Melt Festival 2022 odsłania pierwsze karty

Organizatorzy niemieckiego Melt Festival ujawnili ponad 60 artystów, którzy pojawią się w skansenie Ferropolis.

Melt Festival 2022 odsłania pierwsze karty

Jayda G, Little Simz, Yung Singh, DJ Seinfeld, Jamie XX, Planningtorock A.G. Cook, Sega Bodega, Arlo Parks, Bad Manners x HerrensaunaiBiigPiig – to tylko część wykonawców, którzy pojawią się na przyszłorocznej edycji Melt Festival. W sumie organizatorzy ujawnili na jeden raz 60 artystów, jacy zameldują się w lipcu w Niemczech. Na tym jednak nie koniec, w kolejnych miesiącach możemy spodziewać się kolejnych głośnych nazwisk. Popularna na całym świecie impreza odbędzie się w Ferropolis w dniach 9-12 czerwca.

Melt Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety na festiwal

Bilety na Melt Festival można już kupować na oficjalnej stronie wydarzenia. Wejściówki z edycji z roku 2020, która nie doszła do skutku, zachowują swoją ważność. Przypomnijmy, że w tym roku impreza również nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa.

Miasto z żelaza zaprasza

Miasto Ferropolis znajdujące się godzinę drogi na południe od Berlina, nazywane jest „miastem z żelaza”. Melt Festival odbywa się w byłej kopalni węgla, pośród dźwigów i koparek, tworząc w ten sposób spektakularne tło dla postindustrialnego rave’u. Niezwykła i niecodzienna sceneria często plasuje Melt wysoko na listach najbardziej niezwykłych miejsc festiwalowych na świecie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →