Jamie xx i The Avalanches zagrali wspólny dj set

News Film Galeria
Jamie xx

Wydarzenie to miało miejsce w najnowszym odcinku programu nadawanego w brytyjskiej radiostacji NTS, którego gospodarzem jest James Thomas Smith, znany szerzej jako Jamie xx.

Jamie xx i The Avalanches połączyli siły

Jamie xx na swoim profilu na Instagramie, nazwał wspólny z The Avalanches set, [a] actual dream come true. Godzinny program, w którym można było usłyszeć muzyków, nadawany  był na żywo w radiu NTS 15 maja. Teraz nagranie dostępne jest w całości online pod tym adresem.

Jamie xx oraz The Avalanches nagrywają i wydają

W tym roku The Avalanches konsekwentnie wydają single z nadchodzącego, trzeciego studyjnego albumu. Do tej pory do sieci trafiły kawałki  zwiastujące wydawnictwo: We Will Always Love You oraz Running Red Lights.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jamie xx wydał zaś w kwietniu swoją pierwszą od pięciu lat solową rzecz – singiel Idontknow. Teledysk do tego kawałka został zarejestrowany jeszcze przed lockdownem. Do tej pory Smith nie zdradził, czy utwór jest zapowiedzią nowego studyjnego albumu.

Jamie xx – Idontknow

The Avalanches – Running Red Lights

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →