Jayda G zapowiada mix „!7 DJ-KICKS”

Fot. Materiały prasowe
News
Jayda G

Jayda G zapowiedziała premierę mixu !7 DJ-KICKS. Przy tej okazji kanadyjska DJ-ka i producentka udostępniła nowy singiel All I Need.

Jayda G i !K7

Po tym jak kolejne odsłony serii DJ-Kicks od !K7 prezentowali tacy wykonawcy, jak m.in. Laurel Halo, Avalon Emerson, Kamaal Williams, Mr. Scruff i Special Request, do ich elitarnego grona dołączy już niedługo Jayda G.

Na zapowiedzianym na 14 maja wydawnictwie, znajdzie się kilka ekskluzywnych kawałków od następujących artystów: DJ Boring, Jennifer Loveless, HAAi, Fred Again… oraz Omar S. Pozostałe utwory  pochodzą od takich znanych nazwisk jak m.in. Aged In Harmony, Evan Pyramid, Universal Togetherness Band, DJ Koze, Gerry Read i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mówiąc o swoim wkładzie w serię, Jayda G mówi:

DJ-Kicks był moim osobistym celem od naprawdę długiego czasu. Jestem fanką już od dziesięcioleci. Pamiętam, że był tam jeden mix Chromeo i było w nim trochę francuskiego disco, które zawsze wyróżniało się w mojej pamięci.

Ten mix jest pełen nostalgii; muzyka jest dla mnie nostalgią. Jest radosna i smutna jednocześnie. Znajdziecie tam bardzo ważne dla mnie kawałki oddające wysokoenergetyczne brzmienie disco i house, wraz z nową muzyką od artystów, których podziwiam.

Jayda G – jest nowy singiel

Na płycie znajdzie się również singiel All I Need, który jest pierwszym premierowym kawałkiem Kanadyjki od czasu zeszłorocznej, nominowanej do nagrody Grammy EP-ki Both Of Us / Are You Down. Do utworu powstał również teledysk wyreżyserowany przez Davida Ehrenreicha. Zobaczyć możemy w nim materiał z rave’u  z lat 90., który odbył się w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Jayda G – All I Need

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →