Włochy przesuwają otwarcie klubów o co najmniej 10 dni

Fot. ABC News
News
Włochy przedłużają restrykcje

Kluby we Włoszech otworzą się 10 dni później. Decyzja władz ma związek z rosnąca liczbą zachorowań na koronawirusa.

Włochy przedłużają restrykcje

W miarę jak przypadki zarażenia się Covid-19 w wariancie Omicron rosną na całym świecie, kolejne państwa ograniczają działania klubów, festiwali i sal koncertowych. Do tego grona dołączyły właśnie Włochy, które pierwotnie miały pozwolić wczoraj na ponowne otwarcie dyskotek i klubów nocnych. Teraz sytuacja diametralnie się zmieniła i ewentualne przywrócenie funkcjonowania tych miejsc może nastąpić najwcześniej 10 lutego.

Miejsca rozrywki we Włoszech są niedostępne dla gości od okresu poprzedzającego Boże Narodzenie. Mało tego, w całym kraju wszyscy muszą nosić na zewnątrz maseczki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. ABC News

Włochy – stan wyjątkowy do końca marca


Z drugiej strony od lutego do Włoch będzie można wjechać z krajów UE bez konieczności pokazania wyniku swojego testu na koronawirusa. Do przekroczenia granicy wystarczy nam już tylko tzw. „przepustka covidowa”. Minister zdrowia Roberto Speranza podpisał w środę nowe rozporządzenie w sprawie zmiany przepisów.

W związku z trudną i dynamiczną sytuacją epidemiologiczną COVID-19 na świecie polski MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne. Jeśli mimo to myślimy o podróży do Włoch, to pamiętajmy, że w tym kraju obowiązuje stan wyjątkowy, który został przedłużony do 31 marca 2022 r. Oznacza to, że nowe obostrzenia dotyczące wjazdu i pobytu mogą być wprowadzane nawet z dnia na dzień.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →