A to heca! Space Ibiza przeprowadza się do Włoch

Kultura News

Nie Playa d'en Bossa, nie San Antoni de Portmany, ani gdziekolwiek na Białej Wyspie, bądź w Hiszpanii. Legendarny klub Space Ibiza, powraca w zupełnie nowej formule oraz - jak się okazuje - miejscu.

Przeprowadzka legendy

Space powraca po prawie 8 latach przerwy. Legendarny klub, który prężnie działał na Białej Wyspie od roku 1989 do 2016, znalazł wreszcie nowy dom! W czwartkowe popołudnie na profilach społecznościowych Space Ibiza pojawiła się informacja zapowiadająca powrót kultowego klubu wiosną 2024. Okazuje się, że Space znalazł nowy dom w… nadmorskim mieście Riccione we Włoszech, który położony jest wzdłuż malowniczego włoskiego wybrzeża Adriatyku oraz w pobliżu lotniska San Marino i Rimini. Enigmatyczny post zawierał również włoskie zdanie, które oddaje istotę marki Space: „wolność, transgresja, miłość, różnorodność, harmonia, przyjaźń, empatia, połączenie i muzyka”.

Następnie udostępniony został filmik, z ogłoszeniem właściciela marki – Pepe Roselló. Uznając podstawowe wartości, które kształtowały doświadczenie Space na przestrzeni lat, Roselló podkreślił, że miłość do muzyki i wzajemny szacunek pozostaną kluczowe dla tego nowego przedsięwzięcia:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cieszymy się, że możemy kontynuować 27 lat historii Space Ibiza tutaj, w Riccione, kultowym miejscu reprezentującym rozrywkę – powiedział

Ambicje klubu są bardzo wysokie – Space Riccione ma stać się natychmiastowym punktem odniesienia dla globalnej kultury klubowej, urzekając swoich klientów wieloma atrakcjami i wyznaczać nowe trendy. Poza zestawem najbardziej znanych artystów sceny klubowej, klub będzie obejmował cztery odrębne obszary: arenę, ogród, taras i salon. Przedstawiciele klubu obiecują zapewnić urzekającą atmosferę, która dorównuje legendarnemu statusowi swojego poprzednika.

W oczekiwaniu na nowe wcielenie Space, przypomnijmy sobie dokument Resident Advisora, prezentujący closing party Carla Coxa w Space Ibiza:

Carl Cox: Space Is The Place | Resident AdvisorPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →