Kultowy klub Space Ibiza niedługo wznowi działalność!

Fot. SpaceIbiza.com
News
Space Ibiza w nowej odsłonie

Wieści o powrocie cenionej na całym świecie miejscówki zostały potwierdzone przez właściciela Space Ibiza, Pepe Roselló.

Space Ibiza w nowej odsłonie

Ibiza to mekka wszystkich fanów muzyki elektronicznej. To właśnie na „Białej Wyspie”  rezyduje lub występuje wielu najbardziej rozchwytywanych DJ-ów i producentów, którzy grają w słynnych klubach, takich, jak np. Pacha lub Amnesia. W 2022 roku jeden z tych klubów – Space Ibiza ponownie otworzy swoje drzwi dla gości.

Nowa seria imprez

SI powróci jako klub nocny, bar i restauracja w jednym. Potwierdził to właściciel miejscówki, Pepe Roselló, który ogłosił również, że chce utrzymać „ducha Space” przy życiu. Ma to się stać dzięki nowej serii imprez klubowych, które będą się odbywać pod szyldem Sundays at Space. Dokładne miejsce oraz data tych imprez mają zostać wkrótce ogłoszone.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Space Ibiza i Carl Cox

Ulokowany w Playa d’en Bossa klub zakończył swoją działalność w 2017 roku. Przed zamknięciem duży wkład w to miejsce miał Carl Cox. Ten uznany przedstawiciel sceny techno i house był w klubie rezydentem oraz miał okazję zagrać dziesięciogodzinny set na ostatniej imprezie, która odbyła się w Space Ibiza.

Space Club Ibiza przez ostatnie 20 lat był moim domem. Nadchodząca, na nowo formowana przyszłość Space jest bardzo ekscytująca. Aktualnie nawiązujemy współprace z Pepe, Juanem i Davem Browningiem. To wszystko, by stworzyć zupełnie nowy zespół, który będzie silny niczym rodzina. Dzięki temu czuję, że będziemy w stanie wszystko przywrócić do pierwotnej formy.

– powiedział w jednym z wywiadów Carl CoxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →