Ojciec deep house’u dzieli się muzyką. Larry Heard z nowościami

fot. via Facebook
News
larry heard

Larry Heard zapowiada świeże wydawnictwo z rzadką i niewydaną muzyką w ramach serii Vault Sessions. Perełka na horyzoncie! Sprawdź szczegóły.

Larry Heard. Pionier Chicago house

Najnowsze wydawnictwo Larry’ego Hearda będzie nosić tytuł Vault Sessions 2 i ukaże się 21 lipca za pośrednictwem jego własnej wytwórni Alleviated Records. Nadchodząca EP-ka to kontynuacja pierwszej części Vault Session z 2020 roku.

Długo wyczekiwany materiał ikony muzyki house zawiera cztery wcześniej niepublikowane nagrania z archiwum Hearda. Usłyszymy między innymi produkcję stworzą we współpracy z Felicą Williams z 2007 roku oraz wersję utworu Ona King Premonition Of Lost Love, zremiksowaną przez Jordana Fieldsa i Kevina Elliota w połowie lat 90. w klubie Zanzibar w New Jersey.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Larry Heard
fot. via Facebook

Na płycie znajdziemy również remiks DJ-a Mela klasycznego utworu Mr. Fingers Mystery Of Love oraz niewydany utwór Andromeda One.

W wieku 63 lat Larry pozostaje mocno zaktywizowany w swojej studyjnej pracy. W ubiegłym roku Heard wydał swój najnowszy album Mr. Fingers – Around The Sun Pt 1. Była to kontynuacja wydanego w 2018 roku krążka Cerebral Hemispheres, będącego jego pierwszą płytą jako Mr. Fingers od prawie 25 lat.

Czytaj także: Lato 2023 – sezon klubowych klasyków?

W 2018 roku ukazała się również znakomita trzyczęściowa seria remiksów ikony deep house’u z udziałem Call Super, Duplex, Kode9 i Upsammy, zaś w grudniu 2020 roku Heard udostępnił wspomnianą dla Alleviated Records archiwalną serię wydawniczą pod nazwą Vault Sessions. Pierwsza odsłona, zatytułowana Vault Sessions 1, zawierała niepublikowane nagrania z jego domowego archiwum, w tym fragment z płyty Another Side, w którym wystąpił Ron Wilson. Utworów z nadchodzącej EP-ki wysłuchamy za pośrednictwem Clone Distribution.

Vault Sessions 2 – tracklist

01. The Time Is Now (Old School Mix)
02. Premonition Of Lost Love (Jordan Kevin’s Zanzibar Dub)
03. Andromeda One
04. Mystery Of Love (DJ Mel’s Regentryfication)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →