Larry Heard, czyli Mr. Fingers, otwiera archiwa i wydaje niepublikowane utwory

News
Mr. Fingers - żywa legenda 

Amerykański DJ i producent, posługujący się ksywą Mr. Fingers, podzieli się ze swoimi fanami serią muzycznych wydawnictw, które będą zawierały jego wcześniej niesłyszane kawałki.

Mr. Fingers – żywa legenda

Larry Heard to ikona house’u – tego z duszą, miękkiego, ciepłego, zasadzonego na jazzowej nutce. Historycy doceniają go zwłaszcza za pionierskie dokonania tria Fingers, Inc. z lat 80., oraz za  solowy, opublikowany pod pseudonimem Mr. Fingers krążek Introduction stanowiący opus magnum artysty. Znakiem rozpoznawczym Hearda jest nienagannie doszlifowana, wygładzona na wysoki połysk tkanka brzmieniowa, złożona z cieniutkich warstewek klawiszowych powłok.

Mr. Fingers – Can You Feel It

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mr. Fingers z niespodzianką dla fanów house

Wszyscy entuzjaści talentu muzyka mogą już zacierać ręce. 21 grudnia, tuż przed Świętami Bożonarodzeniowymi, ukaże się EPka Mr. Fingers Vault Sessions Vol. 1. Będzie to pierwsza z serii płyt, na które trafią niepublikowane utwory amerykańskiego DJa i producenta. Wydawnictwo wydane zostanie nakładem wytwórni Alleviated Records i będzie zawierało 4 numery, w tym jeden nagrany wspólnie z Ronem Wilsonem o tytule Chains. Jeśli szukacie dla kogoś idealnego prezentu pod choinkę, to zdecydowanie polecamy sięgnąć po płytę Hearda.

Larry Heard Vault Sessions Vol. 1 Lista utworów

01. Chains feat. Ron Wilson
02. Electronic Debris
03. Saspence
04. Nyte Light

Mr. Fingers

Okładka płyty Vault Sessions Vol. 1

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →