Ikona deep house’u powraca! Larry Heard zapowiada nowości jako Mr. Fingers

Fot. Motionfm.com
News
Larry Heard - legenda powraca

Larry Heard ogłosił właśnie wydanie nowego albumu. Jego premiera zapowiadana jest jeszcze na ten rok.

Larry Heard – legenda powraca

Nowy krążek Larry’ego Hearda będzie nosić tytuł Around The Sun Pt 1 i ukaże się 2 maja nakładem labelu Alleviated Records. Będzie to następca wydanej w 2018 roku płyty Cerebral Hemispheres, która była pierwszym od prawie 25 lat wydawnictwem Hearda jako Mr. Fingers. Płytę możecie zamawiać już w pre-orderze pod tym linkiem. Wszyscy entuzjaści talentu muzyka mogą już zatem zacierać ręce.

Mr. Fingers zaprezentował okładkę Around The Sun Pt 1. Możecie ją zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Larry Heard Mr. Fingers - Around The Sun Pt 1
Okładka płyty Around The Sun Mr. Fingers

Mr. Fingers – Around The Sun Pt 1

  1. Around The Sun
  2. Dryve
  3. Touch The Sky
  4. Coastline Paradox
  5. Electrostatic Levitation
  6. Somethings Going On
  7. Like The Dawn
  8. Pressureize
  9. Marrakesh
  10. Shimmer

W 2018 roku ukazała się również znakomita trzyczęściowa seria remiksów ikony deep house’u z udziałem Call Super, Duplex, Kode9 i Upsammy, zaś w grudniu 2020 roku Heard udostępnił dla Alleviated Records archiwalną serię wydawniczą pod nazwą Vault Sessions. Pierwsza odsłona, zatytułowana Vault Sessions 1, zawierała niepublikowane nagrania z jego domowego archiwum, w tym fragment z płyty Another Side, w którym wystąpił Ron Wilson.

Larry Heard Mr. Fingers - Around The Sun Pt 1
Fot. Motionfm.com

Mr. Fingers – żywa legenda house’u

Larry Heard to prawdziwa ikona house’u – tego z duszą, miękkiego, ciepłego, zasadzonego na jazzowej stylistyce. Historycy doceniają muzyka zwłaszcza za pionierskie dokonania tria Fingers, Inc. z lat 80. oraz za solowy, opublikowany pod pseudonimem Mr. Fingers krążek Introduction, stanowiący opus magnum artysty. Znakiem rozpoznawczym Hearda jest nienagannie doszlifowana, wygładzona na wysoki połysk tkanka brzmieniowa, złożona z cieniutkich warstewek klawiszowych powłok. Po prostu magia nie muzyka.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →