CIARKI z kolejną, fenomenalną kompilacją stworzoną przez polskich artystów

fot. via facebook.com/alemamciarki
News
CIARKI

CIARKI wypuścili niesamowicie świeże wydawnictwo, będące jedną z najlepszych rzeczy, jakie słyszeliśmy w ostatnim okresie. Słuchamy!

CIARKi. Awangardowe zacięcie z tanecznym pulsem

CIARKI to seria podcastów i miksów zainaugurowana w 2019 roku przez dwóch miłośników muzyki basowej mieszkających w Edynburgu. To właśnie ich polskie korzenie skłoniły do zapoczątkowania platformy łączącej artystów pochodzących z Polski z podobnie myślącymi ludźmi z całego świata, entuzjastycznie podchodzącymi do szeroko pojętego brytyjskiego brzmienia elektronicznego. Pomysłodawcy CIAREK z czasem powołali do życia wytwórnię płytową, wydając jej sumptem dwie kompilacje zatytułowane Same Koty, na których usłyszymy najlepszych producentów z rodzimego podwórka.

fot. materiały prasowe

Najnowsza, trzecia kompilacja PLG a Polish Garage Compilation to zbiór 11 produkcji od czołowych przedstawicieli rodzimej sceny basowej. Wśród osób odpowiedzialnych za ten wysoce jakościowy składak znaleźli się m.in. Vatanoski, Misza, Holoe, dadan karambolo, Negativ czy Prock. Nie brakuje tu tłustego, bassowego towaru, drum’n’bassu, speed garage’u a nawet słowiańskiego folku. Kompilacja kontynuuje projektową spuściznę wytwórni, umieszczając na okładkach płyt polskich bohaterów kreskówkowych znanych z dzieciństwa. Tym razem każda z postaci reprezentuje jednego artystę z kompilacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Najlepsze wydawnictwa miesiąca – maj 2023

CIARKI czyli polski duet koneserów brytyjskiego basu usłyszymy na tegorocznej edycji LAS Festival. Podczas ich inauguracji tegorocznej sceny dziennej Bass Tentu możecie się spodziewać takich klimatów, jak Amapiano, Afro, Latino Beat, UK Garage i Funky – letnich i bujających vibe’ów, które doskonale wprowadzą Was w część wieczorną.

CIARKI – Polish Garage Compilation

Polish Garage Compilation – tracklist

01. Hidd3n x BSVN Don’t You Ever
02. VanatoskiBrat
03. Misza Halkidiki
04. WAVY.Lost in the Galaxy
05. TVBBigger Picture
06. Some Guest & faronJump Up
07. HoloeTurn the Game
08. dadan karamboloturnicki
09. CJ Reign You Really Turn Me On
10. Negativ Temperatura
11. Prock Joyful SwingPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →