Mind Against otwierają nową wytwórnię. Na start doskonała kompilacja

fot. via facebook.com/mindagainst
News
Mind Against

Włoski duet Mind Against, który już niebawem usłyszymy na Audioriver Festival wystartował z nowym labelem Habitat. Z tej okazji artyści przygotowali premierową kompilację. Sprawdź szczegóły.

Mind Against z nowym labelem

Mind Against uruchomili niedawno Habitat, nową wytwórnię płytową. Wraz z nią wydali specjalne, inaugurujące wydawnictwo Criseide stworzone wspólnie z Sideral. Wraz z uruchomieniem nowej oficyny włoski duet stawia na autonomiczny styl wizualny, opracowany przez wielokrotnie nagradzanego artystę Stefana Larssona. Oprócz wypuszczonego singla możemy cieszyć się teraz również świeżuteńką kompilacją, do której zostali zaproszeni przyjaciele włoskiego duetu.

fot. via facebook.com/mindagainst

Kompilacja zatytułowana Metaflora to zbiór 15 produkcji – oprócz założycieli labelu usłyszymy takich artystów jak Dyzen, Marino Canal, Remcord, Losless czy Momery. Składak dostaniemy zarówno w wersji cyfrowej jak i na 3-płytowej wersji winylowej. Przypomnijmy, że Mind Against wystąpią w tym roku na Audioriver Festival – usłyszymy ich 30 lipca, podczas ostatniego dnia na kończącej festiwal odsłonie Sun/Day.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Habitat to platforma zbudowana na przekonaniu, że muzyka ma moc przekraczania granic, jednoczenia ludzi i przekształcania świata. Wierzymy również, że technologia demokratyzuje dostęp do sztuki i odblokowuje nieskończone możliwości tworzenia nowych doświadczeń.

Mind Against & Sideral – Criseide

MIND AGAINST PRES. METAFLORA – TRACKLIST

01. Mind Against & Sideral Criseide
02. DyzenTalk To Me
03. Ivory (IT) – There Would Come A Day
04. Ae:therDisco Biscuit
05. Marino CanalAmple
06. ENØS Supernova
07. Sam ShurePlus Ultra
08. Read the News A Space
09. RemcordEntourage Effect
10. Losless Ground Echoes
11. NanduYGIG
12. Vaert High Hopes
13. Momery Ophelia
14. LarozDon’t Touch

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypominamy – bilety na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – niemal tradycją już stał się sold-out imprezy. Przy takim składzie wiele wskazuje na to, że i w tym roku czeka nas powtórka! Obecnie w sprzedaży jest już czwarta pula biletów dwu- i trzydniowych oraz bilety jednodniowe. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →