Będzie hymn Sun/Day? Mind Against z kapitalnym nowym numerem

fot. via facebook.com/mindagainst
News

Gwiazdy niedzielnej odsłony Audioriver Festival - Mind Against - wydają świeży, kapitalny utwór w nowo powstałej wytwórni Habitat. Słuchamy!

Niedziela z Mind Against

Gwiazdami Sun/Day będą Mind Against, włoski duet z ekstraklasy melodyjnego, głębokiego house’u i techno. Bracia Alessandro i Federico Fognini od ponad dekady budują swoją pozycję na polu pięknej, euforycznej muzyki.

O szerokim uznaniu, jakim się cieszą, niech świadczy fakt, że wydają zarówno w prowadzonym przez Tale of Us Afterlife, jak i znaleźli się na wydawnictwach Hotflush Recordings, labelu założonego przez jednego z pionierów muzyki elektronicznej, Scubę. Ich talent do wywoływania emocji poprzez syntezatory i perkusyjne instrumenty w studiu przekłada się w wyjątkowy sposób na parkiet, gdzie zgrabne, poruszające podejście do techno stanowi szczególny rodzaj energii. Inspiracje czerpią z psychodelicznych ścieżek dźwiękowych z lat 80. oraz z wpływów, jakie współczesna muzyka taneczna kładzie na projektowanie dźwięku. Wszystko to, aby stworzyć charakterystyczne i niezwykle intensywne brzmienie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mind Against
fot. via facebook.com/mindagainst

Mind Against uruchomili niedawno Habitat, nową wytwórnię płytową. Z tej okazji wydali specjalne, inaugurujące wydawnictwo Criseide stworzone wspólnie z Sideral. Wraz z uruchomieniem nowej oficyny włoski duet stawia na autonomiczny styl wizualny, opracowany przez wielokrotnie nagradzanego artystę Stefana Larssona.

Criseide to euforyczna produkcja, która ma wszystkie papiery aby podbić tegoroczne, letnie festiwale – w tym płocki Audioriver Festival. Utwór, który definiuje atmosferyczne, melodyjne techno, okraszony bezbłędnym wokalem, stworzony jest dla takich miejsc jak niedzielny Sun/Day. Na płockim afterze panowie wystąpią obok takich postaci jak Avalon Emerson, Job Jobse, Pablo Bozzi czy Brina Knauss.

Habitat to platforma zbudowana na przekonaniu, że muzyka ma moc przekraczania granic, jednoczenia ludzi i przekształcania świata

– Mind Against

Mind Against & Sideral – Criseide

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypominamy – bilety na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – niemal tradycją już stał się sold-out imprezy. Przy takim składzie wiele wskazuje na to, że i w tym roku czeka nas powtórka! Obecnie w sprzedaży jest już czwarta pula biletów dwu- i trzydniowych oraz bilety jednodniowe. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →