W Wielkiej Brytanii chcą bezpieczeństwa narkotykowego na letnich festiwalach

Fot. Pixabay
News
AAAAA kupię pilnie MDMA

Od 2017 roku na festiwalach w Anglii doszło do co najmniej 14 zgonów spowodowanych przez narkotyki.

Narkotyki niewiadomego pochodzenia na festiwalach w UK to palący problem

Rząd został wezwany do przeprowadzania testów bezpieczeństwa narkotyków na festiwalach i imprezach tego lata, aby zapobiec zgonom związanym z narkotykami nieznanego pochodzenia. 

Odpowiada za to nowa komisja powstała w ramach departamentu Digital, Culture, Media and Sport (DCMS), która wystosowała apel do rządu o wprowadzenie usług testowania narkotyków na imprezach po dowodach wskazujących, że od 2017 roku doszło do co najmniej 14 zgonów związanych z narkotykami na festiwalach muzycznych w Anglii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rząd powinien wprowadzić dedykowany system licencjonowania dla sprawdzania narkotyków, aby ustanowić jasne ramy prawne i minimalne standardy, które muszą spełnić organizatorzy eventów  – możemy przeczytać w petycji DCMS.

Barceloński Sónar ogłasza dwa nowe festiwale na jesień

Śmiertelna dawka MDMA

W 2018 roku na Hampshire’s Mutiny Festival dwie osoby zmarły po zażyciu MDMA o dużej sile, podczas gdy 15 osób zostało hospitalizowanych. Jedną ze zmarłych osób była 18-letnia Georgia Jones.

Jej matka, Janine Milburn, powiedziała The Guardian:

Szczerze wierzę, że gdyby Georgia była w stanie przetestować swoją substancję i dostać kilka porad, jak używać ją bezpiecznie, mogłaby wrócić do domu żywa tego dnia. Myślę, że jeśli ludzie otrzymają prawdziwą edukację narkotykową – z zachęcaniem do testowania i ułatwianiem nie tylko na festiwalach – wtedy zgony związane z narkotykami byłyby znacznie niższe.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →