TS7, MPH i Sammy Virji z setami dla DJ Mag, czyli UKG i Bassline w najlepszym wydaniu

Graham Joy
News
TS7, MPH, Sammy Virji x DJ Mag

Brytyjskie czasopismo DJ Mag połączyło siły z trzema brytyjskimi reprezentantami UK garage i bassline w najnowszej odsłonie swojej regularnej serii live streamingów. TS7 wspólnie z pozostałym dwojgiem producentów nagrali sety w sekretnej lokalizacji!

Jest taki dość spory kawałek ziemi otoczony Atlantykiem, kanałem La Manche i morzami Północnym oraz Irlandzkim, które zapowiada się na jedyne miejsce w Europie z prawie pewnym festiwalowym latem z prawdziwego zdarzenia w 2021.

Wielka Brytania, ponieważ o tym wyspiarskim państwie mowa, pomimo ambitnych planów na powrót do pełnej normalności za niespełna trzy miesiące, wciąż żyje z wieloma obostrzeniami spowodowanymi pandemią COVID-19.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TS7 we współpracy z DJ Mag

Żyjąc w takich, a nie innych realiach, niektórzy muszą się przysłowiowo ukrywać, aby dostarczyć innym trochę rozrywki i spełnić w pewien sposób swoje kreatywne ambicje.

Taki ruch poczynili DJ Mag wraz z brytyjskim producentem TS7 organizując specjalny live stream poświęcony UKG i bassline w sekretnej lokalizacji.

Zobacz również: DJ EZ startuje z nową wytwórnią płytową

Autor bassline’owych bangerów pokroju Real Raver i Motion Shift zaprosił na swoje wydarzenie dwóch kolegów po fachu – MPH i Sammy’ego Virji. Obaj to przedstawiciele bassline i UK garage.

TS7 – Motion Shift

W trakcie swojego seta TS7 zagrał około dwudziestu produkcji ze statusem ID, z których ósemka to potwierdzone kawałki jego (współ)autorstwa. Tracklista z występu dostępna jest tutaj.

Sety od TS7, MPH i Sammy Virji na YouTube

Wszystkie trzy występy o łącznej długości 2,5 godzin są już dostępne na oficjalnym kanale DJ Mag na YouTube.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy oglądali transmisję TS7 x DJ Mag. Naprawdę doceniam wasze wsparcie i mam nadzieję, że wszyscy bawiliście się tak samo dobrze jak ja. Jestem w szoku jak wiele osób oglądało nas na YouTube i Facebook’u. To naprawdę wiele dla mnie znaczy… – napisał TS7 na Instagramie.

TS7 x DJ Mag

MPH x DJ Mag

Sammy Virji x DJ Mag

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →