Shahay pierwszym Polakiem w IN / ROTATION i Divided Souls

News
Shahay

Bass house’owy reprezentant naszego kraju, Shahay, debiutuje - jako pierwszy Polak w historii - w dwóch cenionych wytwórniach IN / ROTATION i Divided Souls! Sprawdź jego najnowszy singiel, Bounce.

Kim jest Shahay?

Shahay to mający dopiero niecałe 3 lata projekt Juliusza Toczydłowskiego poświęcony basowej odnodze muzyki house. Dotychczasowe premiery Shahay’a łączą w sobie brzmienia bass house’owe z UK bass’em i bassline zyskując regularne supporty najpopularniejszych reprezentantów gatunku z AC Slater na czele.

Jako Shahay Polak opublikował swój pierwszy track Pop That w wytwórni GOLD DiGGER, następnie poświęcając się eksploatacji najróżniejszych wytwórni z HOUSE VIEWS. na czele.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Shahay – Pop That

Pierwszy Polak w IN / ROTATION

IN / ROTATION to jedna z najprężniej rozwijających się wytwórni z obozu Insomniac Records, której właścicielem jest największy organizator i promotor festiwali poświęconych muzyce basowej na świecie.

Insomniac Events, ponieważ o tej firmie mowa, odpowiada za produkcję festiwal EDC, HARD Summer oraz Beyond Wonderland, będąc jednocześnie właścicielem części z najpopularniejszych klubów w Stanach Zjednoczonych.

Na początku lutego br. nakładem IN / ROTATION został wydany album kompilacyjny ROTATE Vol. 5, na którym znalazła się kolaboracja Beat Rider autorstwa Shahay’a i Event Horizon. Tym samym Juliusz stał się pierwszy Polakiem w historii mającym oficjalny release w Insomniac Records!

Event Horizon & Shahay – Beat Rider

Debiut w Divided Souls Wax Motif’a

Bounce to najnowszy singiel Polaka, którego wydaniem zainteresowana była m.in. brytyjska wytwórnia CruCast, europejski lider na scenie UK bass / bassline.

Shahay przyjął jednak inną ofertę nie do odrzucenia i singiel wylądował dzisiaj w katalogu Divided Souls. Wytwórnia należąca do Wax Motif’a ma na swoim koncie dopiero niespełna 20 premier i specjalizuje się w podpisywaniu ponadprzeciętnych jakościowo produkcji. Dotychczas w Divided Souls mogliśmy usłyszeć SQWAD, JC Ordonez’a, Matrodę, Taiki Nulight, czy Diddy’ego. Tak, tego Diddy’ego.

 

Podobnie jak w przypadku IN / ROTATION, Shahy jest również pierwszym biało-czerwonym w Divided Souls. Czy mówimy tutaj o wschodzącej polskiej gwieździe bass house’u z międzynarodową karierą? Mamy taką nadzieję!

Shahay – BouncePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →