Sikdope łączy siły z Darkzy i Dread MC w najnowszym “Over You”

Dotychczasowa regularność Sikdope’a wskazuje, że możemy dostać z jego strony przynajmniej 12 singli w tym roku! Najnowsze Over You z Darkzy i Dread MC już dostępne!

Sikdope – najpopularniejszy basowy producent w Polsce

Dawid Kabaciński, ponieważ tak nazywa się człowiek stojący za projektem Sikdope, od lat trzyma swój brand w ryzach regularnie wydając świetne jakościowo single, światowe kolaboracje oraz zwiedzając cały glob przy okazji swoich występów.

Rozgłos i ogólnoświatową rozpoznawalność przyniosły mu niestarzejące się Snakes oraz Unicorn Zombie Apocalypse do spółki z Borgore, a lista jego kolaboracji obejmuje takie nazwiska jak chociażby Tiësto, Ibranovski, czy Gentlemens Club.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tiësto & Sikdope – Whistle

Kolejny bassline’owy release Sikdope’a

Dotychczas Sikdope wydał w 2021 dwa utwory – solowe Waiting All Night oraz Ballin ze wspomnianym trio Gentlemens Club i Timą Dee.

18 marca, Sikdope podzielił się nowym bassline’owym collabem z dwoma reprezentantami brytyjskiej sceny, Darkzy i Dread MC, zatytułowany Over You.

Sikdope x Darkzy x Dread MC – Over You

Pierwszy polski artysta na Coachella

Odbywający się w kalifornijskim Indio festiwal uchodzi za jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych na całym świecie. Mówi się, że Coachella to co roku oficjalny start nowego sezonu festiwalowego.

Na występ pierwszego polskiego artysty podczas kwietniowego festiwalu przyszło nam czekać aż do roku 2019. Niecałe dwa lata temu, 10 kwietnia 2019, ten zaszczyt spotkał właśnie Sikdope’a, który wystąpił w Heineken House obok Ookay, Holy Goof’a, czy Dillona Nathaniela.

 

Exactly one year ago I was playing Coachella as the first Polish dj in history!

Opublikowany przez Sikdope Piątek, 10 kwietnia 2020

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →