DJ EZ startuje z nową wytwórnią płytową

News
DJ EZ z własną wytwórnią

Ikona UKG, DJ EZ prezentuje Nuvolve – wytwórnię, która ma przynieść „ekscytującą przyszłość” wszystkim fanom elektroniki.

DJ EZ z własną wytwórnią

W czasie pandemii koronawirusa każda dobra wiadomość jest na wagę złota. A taką wiadomością jest z pewnością ta, o otwarciu nowej wytwórni płytowej przez legendę sceny UK Garage – DJa EZ.

Jestem podekscytowany faktem, że mogę ogłosić rozpoczęcie funkcjonowania Nuvolve Records! Dostarczymy Wam ekscytującą przyszłość dźwięków, w których jestem zanurzony od ponad 25 lat – napisał w mediach społecznościowych DJ EZ

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnijmy, że w lipcu bieżącego roku ukazała się książka zgłębiająca historię UK Garage, ABC of UKG. Napisał ją jeden z czołowych współczesnych artystów tej sceny, Conducta.

DJ EZ – legenda sceny UKG

Każdy, kto śledził brytyjską scenę klubową w ostatnich 20 latach, musiał natknąć się na jej legendę – DJa EZ. Artysta w późnych lat 80-tych promował muzykę garage, bassline, house i techno w pirackich rozgłośniach radiowych Dance FM i Freek FM. Obecnie związany jest ze słynnym brytyjskim radiem Kiss FM.

DJ EZ – Ministry Weekender (London DJ Set)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →