Tomorrowland One World Radio świętuje drugie urodziny wspólnie z Arminem Van Buurenem, Afrojackiem i Tiësto

News
Tomorrowland One World Radio

Rozgłośnia radiowa słynnego festiwalu Tomorrowland przez cały tydzień będzie celebrować kolejny rok nadawania.

Tomorrowland One World Radio świętuje na całego 

One World Radio zostało uruchomiona w 2019 roku przez ekipę odpowiadającą za słynny belgijski festiwal Tomorrowland. Radiostację można odbierać za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej lub dzięki aplikacji mobilnej Tomorrowland. W marcu One World Radio obchodzi swoje drugie urodziny i z tej okazji na wszystkich słuchaczy czekają specjalne sety, które będą puszczane przez cały tydzień.

„Impreza urodzinowa” rozpocznie się w poniedziałek 15 marca i potrwa do piątku, 19 marca. W tym czasie na antenie pojawi się aż 50 artystów, którzy do dyspozycji będą mieć dla siebie po 30 minut. Wśród nich usłyszmy m.in. takie postacie jak: Armin van Buuren, Nora En Pure, Afrojack i Cristoph. One, Tiësto, Dimitri Vegas & Like Mike, Nervo i Gorgon City. One World Radio zamieściło na Soundcloud playlistę, do której wciąż są dodawani nowi wykonawcy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tomorrowland niedawno udostępniło również na Apple Music wybrane sety z festiwalu sylwestrowego z 2020 roku. Możecie je sprawdzić tutaj.

Tomorrowland Winter 2021 nie odbędzie się

Przypomnijmy, że tegoroczna zimowa edycja festiwalu Tomorrowland została odwołana z powodu pandemii.

Tomorrowland Winter 2021 nie może się odbyć ze względu na niepewną sytuację związaną z COVID-19. Organizacja festiwalu takiego jak Tomorrowland Winter wymaga ogromu przygotowań, zarówno organizatorów, lokalnych partnerów, jak i Was Ludzi Tomorrowland. Biorąc pod uwagę brak perspektyw na najbliższe miesiące, Tomorrowland nie ma innego wyjścia i musi nie organizować zimowej edycji Tomorrowland w 2021 roku – napisali w oświadczeniu prasowym organizatorzy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →