Tomorrowland 2020 odwołany

Festiwale News

Wygląda na to, że tegoroczne festiwalowe lato może się nie odbyć. Dziś poznaliśmy plan epidemiologiczny kilku europejskich państw. W wyniku decyzji administracyjnej belgijskich władz tegoroczna edycja festiwalu Tomorrowland 2020 nie odbędzie się.

Tomorrowland 2020 odwołany

Wszystko wskazuje na to, że ziszcza się najczarniejszy spośród scenariuszy dla branży rozrywkowej. W wyniku kryzysu epidemiologicznego spowodowanego pandemią koronawirusa kolejne z państw europejskich ogłaszają swoje plany na nadchodzące miesiące. Wczoraj poznaliśmy linię polityki zgromadzeń publicznych belgijskiego rządu. W obliczu ostatnich wydarzeń władze tego państwa podjęły decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych do dnia 31 sierpnia. W tym oczywiście festiwalu Tomorrowland 2020.

Tommorowland to impreza, która co roku przyciąga setki tysięcy uczestników do miasteczka Boon. Postawieni w niezwykle trudnej sytuacji organizatorzy, w wydanym wczoraj oświadczeniu, oznajmili, iż tegoroczna edycja nie odbędzie się, jednakże zakupione na nią bilety nie tracą ważności. Wszystko za sprawą nowego terminu, w przyszłym roku. Tomorrowland 2021 odbędzie się w dniach 16-18 oraz 23-25 lipca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oświadczenie organizatorów Tomorrowland 2020

Dear World,

The People of Tomorrow has been a large, lively, and warm global community for more than 15 years. We share…

Opublikowany przez Tomorrowland Środa, 15 kwietnia 2020

 

Co dalej z festiwalowym latem?

W najbliższych dniach zapewne dowiemy się, jak kwestia letnich festiwali będzie wyglądała w innych krajach. Wczoraj Francja podjęła decyzję o odwołaniu imprez masowych do połowy lipca, o czym więcej możecie przeczytać tutaj.

Tomorrowland Belgium 2019 | Official Aftermovie

Na tę chwilę nie znamy planów polskiego rządu na najbliższe miesiące. Niestety, wypowiedzi ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego nie napawają nadzieją. Możliwe, że musimy się pogodzić z faktem, iż walka o zdrowie publiczne będzie globalnym priorytetem działań ludzkich w tym roku.


Branża eventowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →