Poznaliśmy wyniki tegorocznego Tomorrowland Top 1000

Tomorrowland
News
Tomorrowland Top 1000 2021

Kolejne coroczne głosowanie Tomorrowland Top 1000, na najlepszy utwór z listy najbardziej ikonicznych utworów w historii Tomorrowland, dobiegło końca. Znamy wyniki!

Tomorrowland Top 1000

Odbywające się raz w roku głosowanie Tomorrowland Top 1000, w którym fani z całego świata oddają głosy na ich ulubione hymny festiwalu Tomorrowland, to olbrzymia kompilacja największych radiowych hitów wszech czasów, legendarnych klasyków i najpopularniejszych produkcji ubiegłego roku.

Poznaliśmy daty Tomorrowland Winter 2022

Przez ostatnie dwa tygodnie radio One World Radio każdego dnia ujawniało kolejne 100 wybranych utworów, zaczynając od miejsca tysięcznego, a wszystkie z nich zostały zebrane w playlistę na Spotify, do której link znajdziecie na dole artykułu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obejrzyj finałową część głosowania The Tomorrowland Top 1000 na YouTube

Wyniki Tomorrowland Top 1000 2021

Najpopularniejszym producentem tegorocznego zestawienia jest Martin Garrix. Lista Tomorrowland Top 1000 zawiera aż trzydzieści pięć tracków jego autorstwa. Na kolejnych miejscach pod względem ilości znaleźli się Axwell (32 utwory), Tiesto i Armin van Buuren (31 utworów).

Do topowej dziesiątki dostało się aż pięć nowych singli, a na pełnej liście możemy naliczyć aż 92 wcześniej nie wyróżnione kawałki.

Tomorrowland One World Radio świętuje drugie urodziny wspólnie z Arminem Van Buurenem, Afrojackiem i Tiësto

Tomorrowland Top 1000 – Top 10

Listę TOP 10 otwiera Steve Aoki i jego słynny remix do Pursuit Of Happiness Kid Cudiego, który w zeszłym roku znalazł się jedno oczko niżej, na jedenastym miejscu.

10. Kid CudiPursuit Of Happiness (Steve Aoki Remix)

Kolejne miejsca to nazwiska z pierwszych stron wszystkich EDM’owych portali i wieloletni headlinerzy największych festiwali na całym świecie, czyli Dimitri Vegas & Like Mike (2 produkcje), wspomniany Martin Garrix (3 produkcje), Afrojack, Sebastian Ingrosso, Moguai, Swedish House Mafia, Tommy Trash i Armin Van Buuren.

9. Afrojack ft. Martin Garrix – Turn Up The Speakers

8. Tim Berg – Seek Bromance

7. Dimitri Vegas & Like Mike ft. Martin Garrix – Tremor

6. Sebastian Ingrosso & Tommy Trash ft. John Martin – Reload

5. Armin Van Buuren – Blah Blah Blah

4. Martin Garrix ft. Bonn – High On Life

Avicii zwycięża po raz drugi z rzędu

Trzy klasyki, które spotkały się z największą ilością głosów, to zdecydowanie piosenki, bez których ciężko wyobrazić sobie nie tylko Tomorrowland, ale i całą elektroniczną muzykę taneczną.

Na trzecim miejscu uplasowało się Don’t You Worry Child z 2012 roku od Swedish House Mafia z gościnnym udziałem Johna Martina, którego licznik wyświetleń na YouTube zbliża się do 800 milionów.

3. Swedish House Mafia ft. John Martin – Don’t You Worry Child

Na drugim miejscu bez zmian w porównaniu do roku ubiegłego utrzymało się ponadczasowe Mammoth Dimitri Vegasa & Like Mike’a i Moguai’a z 2014 roku.

2. Dimitri Vegas, MOGUAI & Like Mike – Body Talk (Mammoth) ft. Julian Perrett

1. Avicii – Levels

TOP singlem w historii Tomorrowland po raz kolejny zostało wybrane Levels śp. Avicii’ego, co kompletnie nie dziwi i jest wyborem bardziej niż słusznym. W ekskluzywnym dla One World Radio ojciec Tima Berglinga, Klas, powiedział:

To fantastyczna wiadomość i czuję się bardzo zaszczycony. To jego dzieło, praca i osobowość, więc to niesamowite. Jestem bardzo wdzięczny i ta wiadomość poruszyła moje emocje. Chce uściskać wszystkich Ludzi Jutra!

Posłuchaj Levels Avicii’ego, zwycięski singiel w głosowaniu Tomorrowland Top 1000

Oficjalna playlista Tomorrowland Top 1000 na Spotify:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →