Powstaje nowa wytwórnia Tomorrowland Music

Fot. twitter.com/afrojack
News
Afrojack

Tomorrowland i Universal Music Group połączyły siły, by stworzyć nowy label. Pierwszym wydanym kawałkiem będzie You Got The Love Afrojacka. Sami oceńcie, jak Wam się podoba.

Współpraca molochów

Precyzując jednak Tomorrowland współpracować będzie z niemieckim oddziałem UMG. Virgin Music Label & Artist Services będzie ich dystrybutorem. Na rynku amerykańskim, z powstającą wytwórnią będzie z kolei współpracować Astralwerks.

Never Sleeps — You Got The Love

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowy projekt AfrojackaNever Sleeps będzie pierwszym, który zostanie wydany przez wytwórnię z piosenką You Got The Love. Never Sleeps będzie działać jako kolektyw, w którym w przyszłości pojawią się inni artyści. Tym razem holenderski muzyk współpracuje z Chico Rose. You Got The Love to big room house, wraz z syntezatorami, ale dość nieprzyjemnym wokalem. Piosenka pasuje chyba jednak na festiwale takie jak Tomorrowland i jest zapowiedzią tego, co ma się wydarzyć w Tomorrowland Music. Niestety.

Tomorrowland nie pozostawia obojętnym

Tomorrowland to festiwal, przez wielu uznawany za najsłynniejszy na świecie. Dla jednych zagranie na nim to najwyższy możliwy zaszczyt w karierze DJ-skiej, dla drugich komercyjny koszmar. Jest organizowany nieprzerwanie od 2005 roku, przy czym w 2020 z powodu pandemii był możliwy do oglądania jedynie online (bez żywej widowni). Odbywa się w Belgii, w mieście Boom (w prowincji Antwerpia). W czerwcu pisaliśmy, że edycja w 2021 również odbędzie się online.

Tomorrowland 2005 (aftermovie)

Pierwszymi artystami, którzy wystąpili w 2005 byli m.in. Armin van Buuren, Push (M.I.K.E.), Coone, Yoji Biomehanika, Yves Deruyter. Z czasem zaczął się rozbudowywać i gościć coraz więcej artystów. Oprócz Mainstage, na Tomorrowland można się bawić na kilkunastu innych. m.in. Rave Cave, Atmosphere, Lotus, czy Leaf.

Cieszymy się, że nawiązaliśmy z nimi współpracę, aby wesprzeć uruchomienie ich nowej wytwórni i stworzyliśmy wyjątkowo elastyczny model, wykorzystując nasze zespoły ekspertów i sprawdzone zespoły z Virgin Records Germany, Virgin Music Label & Artist Services na całym świecie oraz innych flagowych projektów UMG na całym świecie, aby pomóc w osiągnięciu sukcesu i tworzeniu globalnych hitów dla Tomorrowland — Frank Briegman, UMG Centralna Europa i Niemcy.

Era korporacji

Universal Music Group to z kolei amerykańska wytwórnia-korporacja. Należy do tzw. Wielkiej Trójki (wraz z Sony Music i Warner Music Group). Z poważniejszych inwestycji UMG, można wymienić sumę 300 mln dolarów na wyłączność do katalogu piosenek Boba Dylana (około 600 piosenek).Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →