Poznaliśmy daty Tomorrowland Winter 2022

Festiwale News
Tomorrowland Winter

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, Tomorrowland planuje wrócić zimą 2022 do francuskiego Alpe d'Huez z kolejną edycją Tomorrowland Winter.

Burzliwa historia Tomorrowland Winter

Międzynarodowa ekspansja festiwalowej marki Tomorrowland była tylko kwestią czasu. Przypomnijmy, że kilka lat temu Tomorrowland odbywał się w Brazylii oraz Stanach Zjednoczonych pod brandem TomorrowWorld.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Belgijski gigant obrał w 2019 dość niespodziewany kierunek, podejmując się organizacji zimowego wydarzenia w Alpe d’Huez – górskiej miejscowości położonej we francuskich Alpach na wysokości 1860 m n.p.m..

Debiutancka edycja Tomorrowland Winter, co raczej nikogo nie zdziwiło, wyprzedała się w tempie kilkakrotnie szybszym niż większość letnich festiwali w Europie.

Tomorrowland One World Radio świętuje drugie urodziny wspólnie z Arminem Van Buurenem, Afrojackiem i Tiësto

Dwa lata temu alpejskie miasteczko zostało zamienione w kilkudniowe EDM’owe święto za sprawą występów DJ Snake’a, duetu Dimitri Vegas & Like Mike, Steve’a Aoki’ego, czy Afrojacka.

Tomorrowland Winter 2019 – Aftermovie

Odwołane edycje w 2020 i 2021

Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się na całym świecie zaledwie kilka dni przed startem drugiej edycji zimowego Tomorrowland, co poskutkowało rzecz jasna jego momentalnym odwołaniem.

Przez ponad pół roku organizatorzy nie dawali żadnych wieści dotyczących tegorocznego festiwalu, ostatecznie również go odwołując z uwagi na niepewną sytuację na świecie. Patrząc na tą decyzję przez pryzmat czasu była ona jak najbardziej stosowna.

Dzisiaj, w czwartek 25 marca, odbędzie się relacja na żywo z serca francuskich Alp, podczas której wystąpią Ofenbach, Klingande i Martin Solveig & KUNGS. A Tribute to Tomorrowland Winter obejrzycie na www.tomorrowland.com.

Tomorrowland Winter 2022 się odbędzie!

Belgijski organizator poinformował za pośrednictwem kanałów w mediach społecznościowych, że Tomorrowland Winter 2022 się odbędzie!

Druga edycja zimowego wydarzenia będzie mieć miejsce w dniach 19-26 marca 2022. Domem tanecznej elektroniki stanie się po raz kolejny Alpe d’Huez.

W marcu 2022, Tomorrowland ponownie zmieni Aple d’Hueaz w magiczną bajkę. Przygotujcie się na podróż życia i dołącz do Ludzi Jutra w pięknych Alpach Francuskich. – czytamy na oficjalnej stronie festiwalu.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →