21 dni streamów z festiwalu?! Tak, Tomorrowland szykuje coś niesamowitego

Fot. Tomorrowland.com
News
Tomorrowland 2022 online

Na tydzień przed powrotem Tomorrowland ogłosiło swoje imponujące plany streamowania festiwalu przez okrągłe 3 tygodnie.

Tomorrowland 2022 online

Aby dać szansę na cieszenie się kultową imprezą osobom, które nie zjawią się na belgijskim festiwalu, One World TV & One World Radio będą transmitować magię 16. edycji Tomorrowland na żywo przez 21 dni, od piątku, 15 lipca do czwartku, 4 sierpnia, poprzez tomorrowland.com i Tomorrowland App.

Tomorrowland będzie jednym z pierwszych wydarzeń, które będą transmitowane za pośrednictwem Dolby Atmos, technologii dźwięku przestrzennego, która rozszerza istniejące systemy dźwięku przestrzennego poprzez dodanie kanałów wysokości, pozwalając na interpretację dźwięków jako obiektów trójwymiarowych. Wykracza to poza zwykłe słuchanie, transportując ludzi za pomocą przełomowego doświadczenia dźwięku przestrzennego, tworząc bardziej wciągające doświadczenie audio z większą głębią, czystością i szczegółami jak nigdy wcześniej

– mówi oficjalny komunikat prasowy.

21 dni streamów z festiwalu?! Tak, Tomorrowland szykuje coś niesamowitego
Fot. Materiały promocyjne

Na jakie transmisje możemy liczyć?

Podczas festiwalowych weekendów One World TV będzie oferować 3 różne kanały, nadając na żywo z tegorocznej The Reflection of Love Mainstage (kanał 1.) ze światowej klasy artystami w jej line-upie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kanał 2. będzie nadawał na żywo ze sceny Atmosphere (Chris Liebing, Joseph Capriati, Kevin De Vries) i sceny Freedom (Claptone, Da Tweekaz). Z kolei kanał 3. pozwoli zajrzeć do studia One World Radio, do którego artyści będą wchodzić non stop, by np. brać udział w ekskluzywnych wywiadach. Osoby, które nie mogły dotrzeć na festiwal, będą mogły podziwiać wspaniałe występy najlepszych artystów elektronicznych na świecie – to naprawdę wyjątkowe doświadczenie z pierwszych rzędów.

One World TV będzie działał na 1. kanale od poniedziałku do czwartku, odliczając do nadchodzącego weekendu festiwalowego i spoglądając na poprzedni z serią specjalnych programów czy wywiadów z artystami. Każdego dnia widzowie odkryją inną specjalność gospodarza sceny, w tym KNTXT, Afterlife, Diplo’s Higher Ground, Smash The House i innych.

21 dni streamów z festiwalu?! Tak, Tomorrowland szykuje coś niesamowitego
Fot. Materiały promocyjne


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →