Zimowa edycja Tomorrowland 2021 odwołana

Festiwale News
Tommorowland Winter

Wydawało się, że rok 2021 przyniesie ukojenie naszym spragnionym muzyki na żywo uszom. Okazuje się, że może być jednak zupełnie inaczej... Właśnie odwołana została zimowa edycja jednego z największych festiwali na świecie.

Tomorrowland Winter 2021 nie odbędzie się

O ile trwający 2020 należy spisać na straty dla przemysłu muzycznego, o tyle wydawałoby się, że 2021 może przynieść zmiany. Okazuje się, że może być jednak zupełnie inaczej. A przynajmniej na początku nadchodzącego roku. Właśnie dotarła do nas niezwykle smutna nowina. Odwołana została zimowa edycja Tomorrowland 2021. To już druga edycja zimowej odsłony jednego z największych festiwali z muzyką elektroniczną na świecie, która nie odbędzie się z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej.

Tomorrowland Winter 2019 | Official Aftermovie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na stronie organizatora czytamy:

Tomorrowland Winter 2021 nie może się odbyć ze względu na niepewną sytuację związaną z COVID-19. Organizacja festiwalu takiego jak Tomorrowland Winter wymaga ogromu przygotowań, zarówno organizatorów, lokalnych partnerów, jak i Was Ludzi Tomorrowland. Biorąc pod uwagę brak perspektyw na najbliższe miesiące, Tomorrowland nie ma innego wyjścia i musi nie organizować zimowej edycji Tomorrowland w 2021 roku.

Czy można było się tego spodziewać?

Niestety, jestem przekonany, że sytuacja, której jesteśmy teraz świadkami była do przewidzenia. Od dłuższego czasu epidemiolodzy i rządzący europejskimi państwami przewidywali wzrost zachorowań na COVID-19 w okresie jesienno-zimowym. A to musiało wywołać zdecydowane reakcje.

Dla obserwujących sytuację, odwołanie Tomorrowland Winter 2021 jest zrozumiałe również z innych względów. Wczoraj rząd francuski podjął decyzję o zamknięciu wszystkich barów w Paryżu. Przedłużony został również zakaz zgromadzeń publicznych. Oj, nie wygląda to wszystko dobrze…

Tomorrowland Winter

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →