Kto jest najbogatszym DJem na świecie?

News
bejrut, livestream

Brytyjski dziennik The Times opublikował listę najbogatszych ludzi mieszkających w Wielkiej Brytanii. Znalazł się na niej jeden, jedyny DJ.

Bogaty jak DJ

Mowa o Calvinie Harrisie,  którego majątek wyceniany jest na 180 milionów funtów. W porównaniu do ostatniego roku wzrósł on o 15 milionów funtów.

Calvin Harris jest jedynym DJem, który pojawił się w brytyjskim rankingu The Sunday Times Rich List, w kategorii przemysłu muzycznego.. Harris został umiejscowiony na 16. pozycji.

Najlepiej zarabiającym muzykiem w Zjednoczonym Królestwie jest obecnie Lord Llyod-Weber (800 mln £). Drugie miejsce okupuje Sir Paul McCartney (800 mln £), a podium zamyka Rihanna (468 mln £). Sprawdźcie, jak przestawia się pierwsza dziesiątka rankingu:

Richest Musicians in Britain – ranking

DJ

Najbogatsi DJe świata

Oczywiście Calvin Harris nie jest jedynym fantastycznie zarabiającym DJem. Majątek The Chainsmokers wycenia się na ok. 45 mln $, Tiesto może pochwalić się fortuną rzędu 11 mln $, Stece Aoaki ma na swoim koncie ok. 28 mln $, a Marsmello 23 mln $.

Calvin Harris – Summer

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Calvin Harris – I Created Disco nareszcie w Polsce!

19 listopada 2007
Kto jest najbogatszym DJem na świecie?

Calvin Harris w reklamie? Zobacz video.

22 maja 2009
Kto jest najbogatszym DJem na świecie?

Calvin Harris i Bob Sinclar w Warszawie

6 czerwca 2012
Kto jest najbogatszym DJem na świecie?

Drugi album Calvina Harrisa już w sierpniu

23 lipca 2009
Kto jest najbogatszym DJem na świecie?

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.