To jest obłędne. Bonobo zaprezentował najnowszy materiał w słynnej serii Tiny Desk Concert

Paradigm agency
News
Bonobo

Znudzeni techno setami? Spragnieni ciepłego, jakościowego, koncertowego grania? Najnowszy, zarejestrowany koncert Bonobo dla słynnej serii Tiny Desk Concert wygląda na coś, czego wszyscy bardzo potrzebujemy w obecnych czasach. Przyglądamy się temu wspaniałemu materiałowi.

Tiny Desk – koncert na wyciągnięcie ręki

Koncerty z cyklu Tiny Desk stały się rozpoznawalne na całym świecie dzięki wspaniałej i kameralnej atmosferze, w której są przeprowadzane. NPR Tiny Desk to krótka forma intymnego koncertu. Nagranie zwykle nie przekracza 30 minut, a publiczność składa się głównie z pracowników biura NPR Music w Waszyngtonie. Seria ta trwa już od 12 lat, a na ich kanale YouTube znajdziemy ponad 800 koncertów. Obok wielkich gwiazd pokroju Tyler, The Creator czy Little Dragon, można znaleźć prawdziwe perełki wśród początkujących, obiecujących zespołów.

Gospodarzem cyklu jest Bob Boilen, amerykański muzyk, pełniący funkcję m.in. kompozytora w teatrze w Baltimore. Wobec pandemicznych okoliczności formuła koncertów została nieco zmieniona i artyści grają we własnych domach lub wymyślonej przez nich nietuzinkowej scenerii. Podobnie jak w przypadku najnowszego, 18-minutowego jam session w wykonaniu Bonobo. Ależ to brzmi!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bonobo
Bonobo / fot. Miles Chrisinger

Bonobo – instrumentalna świątynia muzyki

Nie trzeba specjalnie przedstawiać postaci Bonobo. Postać doskonale znana w naszym kraju, którego koncerty wyprzedają się za każdym razem jak świeże bułeczki. Na początku roku Bonobo wydał swój kolejny album zatytułowany Fragments. Czy to najlepsza płyta w dorobku Anglika? Wzięliśmy temat pod lupę, przyglądając się najnowszemu dorobkowi wydawniczemu geniusza współczesnej muzyki.

Czytaj również: Bonobo z najbardziej osobistym albumem w karierze

Playlista koncertu dla Tiny Desk składa się właśnie m.in. z trzech kompozycji pochodzących z najnowszego krążka Bonobo. To prawdopodobnie pierwsza okazja, aby posłuchać ich „na żywo”. Intymne aranżacje wspomagane są przez dwóch wybitnych wokalistów, Nicole Miglis oraz Jordana Rakei. Całość została zarejestrowana w magazynie w Nashville w stanie Tennessee. Jak sam zainteresowany przyznaje, w tym miejscu odbywają się próby przed nadchodzącą trasą koncertową. Czekamy na pierwsze ogłoszenia!

BONOBO // FRAGMENTS LIVE TOUR 2022

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →