Time Warp jednak zawita do Mannheim w tym roku

fot. Marta Michalak
Festiwale News Zapowiedzi
VTSS, Time Warp

No i fajnie! Time Warp ogłosił, że powróci jeszcze w tym roku do Mannheim z dwudniowym wydarzeniem. Sprawdźcie szczegóły!

Time Warp – dwa dni, dwie sceny

Time Warp to najbardziej znany festiwal halowy na świecie, który odbywający się od 1994 roku. Przypomnijmy – na początku tego roku ze względu lockdown organizatorzy Time Warp po raz trzeci musieli odwołać wydarzenie, które było planowane pierwotnie na kwiecień. Teraz gdy pandemiczne zawirowania odeszły w niepamięć, a świat zmaga się z nowymi, poważnymi problemami, możemy się pocieszyć informacją, że pod koniec października powróci jeden z największych i najstarszych festiwali muzyki klubowej na świecie. Zanosiło się na to już po organizacji bardzo udanych eventów przez znaną markę w południowoamerykańskich miastach – São Paulo i Santiago.

Charlotte De Witte | Time Warp Brasil 2022 best moments

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

W środę organizatorzy zapowiedzieli, że Time Warp odbędzie się 28 i 29 października tego roku w murach manheimskich Maimarkthalle oraz Maimarktclub. Tak jak bywało w przeszłości, nie zabraknie największych gwiazd sceny klubowej, a wśród nich znajdzie się nasza VTSS! Ponadto wystąpią takie tuzy sceny jak Amelie Lens, Adam Beyer, Sven Väth, Loco Dice, Hector Oaks, Solomun, MARRON, Denis Sulta, Peggy Gou i Paula Temple, Reinier Zonneveld, Perel czy Sama’ Abdulhadi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniecznie zobacz: Muno.pl: Przewodnik po najlepszych festiwalach z elektroniką w Polsce

Bilety na ten wyjątkowy festiwal będą dostępne w otwartej sprzedaży od poniedziałku 4 lipca. Rejestracja w przedsprzedaży jest już otwarta na stronie wydarzenia.

Time Warp [DE] 2019 – Official Aftermovie

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →