Niemiecka edycja Time Warp ogłasza kompletny line-up

fot. materiały prasowe
News
time warp

Niemiecka edycja Time Warp przez wiele lat była najczęściej odwiedzaną europejską imprezą przez fanów techno w naszym kraju. Ustępowała jedynie Love Parade i Mayday w Dortmundzie. Nie ma już zorganizowanych, autokarowych wycieczek do Mannheim, niemniej siła tego festiwalu wciąż może robić wrażenie. Właśnie poznaliśmy pełny line-up, który właściwie nie zmienia się od lat.

Time Warp. Niemiecka, halowa flagówka

Na początku kwietnia elektroniczny radar wskazuje na miasto Mannheim, gdzie w tym czasie odbywa się prawdopodobnie największy halowy festiwal z muzyką elektroniczną na świecie. Niemiecka edycja Time Warp to wciąż wyczekiwane wydarzenie przez tysiące fanów muzyki house i techno z całego świata. Uchodzi za jeden z nielicznych momentów w ciągu roku, gdzie można spotkać w jednym miejscu największych artystów na scenie.

Time Warp
fot. materiały prasowe

Time Warp należy do najmocniejszych marek na imprezowym rynku. Organizator imprezy – Cosmopop – to dzisiaj gigant, który od lat buduje swoją niezachwianą pozycję. Każdy miłośnik muzyki elektronicznej na świecie kojarzy legendarne sety Garniera w „szklanej kuli” oraz poranne, mordercze sety Hawtina. To właśnie artyści na Time Warp, obok monumentalnej produkcji, są największym magnesem, ściągającym do Mannheim całą rzeszę raverów z każdego zakątka świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie zmienia się zwycięskiego składu

Time Warp po czterech latach absencji wraca do miasta, gdzie wszystko się zaczęło. Impreza ponownie odbędzie się w Maimarkthalle, ogromnej hali targowej, która gościła niemiecki szlagier od 1995 roku. Od swoich korzeni w Mannheim, gdzie pierwsza edycja odbyła się prawie 30 lat temu, Time Warp rozwinął się w globalny festiwal, goszcząc w ostatnich latach w Brazylii, Chile i Nowym Jorku.

Czytaj także: Najlepsze elektroniczne występy 2022 – podsumowanie Muno

Tegoroczny line-up niewiele się różni od tych z poprzednich edycji. Potęgi, ikony, przyjaciele festiwalu – to formuła, którą znamy na pamięć. Szukacie nowych nazwisk, nieoszlifowanych diamentów? Omijajcie tę imprezę szerokim łukiem. Jedni powiedzą flaki z olejem, drudzy z sentymentu ponownie wrócą do Mannheim, aby usłyszeć muzycznych bohaterów swojego życia. W składzie nie mogło zabraknąć takich postaci jak Sven Vath, Richie Hawtin, Adam Beyer, Laurent Garnier, Karotte, Ricardo Villalobos czy Loco Dice.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →