Niemiecka edycja Time Warp ogłasza kompletny line-up

fot. materiały prasowe
News
time warp

Niemiecka edycja Time Warp przez wiele lat była najczęściej odwiedzaną europejską imprezą przez fanów techno w naszym kraju. Ustępowała jedynie Love Parade i Mayday w Dortmundzie. Nie ma już zorganizowanych, autokarowych wycieczek do Mannheim, niemniej siła tego festiwalu wciąż może robić wrażenie. Właśnie poznaliśmy pełny line-up, który właściwie nie zmienia się od lat.

Time Warp. Niemiecka, halowa flagówka

Na początku kwietnia elektroniczny radar wskazuje na miasto Mannheim, gdzie w tym czasie odbywa się prawdopodobnie największy halowy festiwal z muzyką elektroniczną na świecie. Niemiecka edycja Time Warp to wciąż wyczekiwane wydarzenie przez tysiące fanów muzyki house i techno z całego świata. Uchodzi za jeden z nielicznych momentów w ciągu roku, gdzie można spotkać w jednym miejscu największych artystów na scenie.

Time Warp
fot. materiały prasowe

Time Warp należy do najmocniejszych marek na imprezowym rynku. Organizator imprezy – Cosmopop – to dzisiaj gigant, który od lat buduje swoją niezachwianą pozycję. Każdy miłośnik muzyki elektronicznej na świecie kojarzy legendarne sety Garniera w „szklanej kuli” oraz poranne, mordercze sety Hawtina. To właśnie artyści na Time Warp, obok monumentalnej produkcji, są największym magnesem, ściągającym do Mannheim całą rzeszę raverów z każdego zakątka świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie zmienia się zwycięskiego składu

Time Warp po czterech latach absencji wraca do miasta, gdzie wszystko się zaczęło. Impreza ponownie odbędzie się w Maimarkthalle, ogromnej hali targowej, która gościła niemiecki szlagier od 1995 roku. Od swoich korzeni w Mannheim, gdzie pierwsza edycja odbyła się prawie 30 lat temu, Time Warp rozwinął się w globalny festiwal, goszcząc w ostatnich latach w Brazylii, Chile i Nowym Jorku.

Czytaj także: Najlepsze elektroniczne występy 2022 – podsumowanie Muno

Tegoroczny line-up niewiele się różni od tych z poprzednich edycji. Potęgi, ikony, przyjaciele festiwalu – to formuła, którą znamy na pamięć. Szukacie nowych nazwisk, nieoszlifowanych diamentów? Omijajcie tę imprezę szerokim łukiem. Jedni powiedzą flaki z olejem, drudzy z sentymentu ponownie wrócą do Mannheim, aby usłyszeć muzycznych bohaterów swojego życia. W składzie nie mogło zabraknąć takich postaci jak Sven Vath, Richie Hawtin, Adam Beyer, Laurent Garnier, Karotte, Ricardo Villalobos czy Loco Dice.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →