The Prodigy i RZA we wspólnym projekcie z utworem „Breath” w roli głównej

News
The Prodigy, Wu-Tang Clan, RZA.

Collabo o które nikt nie prosił, jednak którego każdy potrzebował (?). 25 lat od wydania Breathe autorstwa The Prodigy, brytyjski zespół prezentuje nową odsłonę hitu z udziałem założyciela i lidera amerykańskiej formacji hip-hopowej Wu-Tang Clan, RZA.

The Prodigy zamieścił na swoich social mediach fragment nowego utworu, w którym RZA rapuje do oryginalnego podkładu z Breath. Wraz z fragmentem utworu poznaliśmy również datę jego wydania. Ta została zaplanowana na najbliższy piątek, 18 czerwca.

The Prodigy i RZA łączą siły

Utwór, nazwany Liam H and Rene Lavice re-amp, pojawia się miesiąc po tym, jak duet podzielił się innym urywkiem nowej muzyki, pierwszej do od śmierci Keitha Flinta w 2019 roku. Fragment i urywek z pracy studyjnej był następstwem słów Leeroya Thornhilla, który ujawnił w zeszłym roku, że Liam Howlett pracuje nad nowym albumem. Wszystko w ramach uczczenia pamięci tragicznie zmarłego przyjaciela.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

We wrześniu ubiegłego roku grupa potwierdziła, że kontynuuje prace nad swoim pierwszym nowym materiałem od czasu No Tourists z 2018 roku. Był to ich siódmy i zarazem ostatni album, na którym pojawił się Flint.

Potwierdzono również informacje o pierwszym pełnometrażowym dokumencie muzycznym o losach ikon muzyki elektronicznej. Wstępnie zatytułowany The Prodigy, wyreżyserowany przez Paula Dugdale’a projekt, ma zostać wyprodukowany przez członków-założycieli grupy, Howletta i Maxima. Film został opisany jako „surowa, bezkompromisowa i emocjonalna historia gangu młodych z Essex, którzy spotkali się w wirze brytyjskiej sceny rave pod koniec lat 80.”.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również