The Prodigy i RZA we wspólnym projekcie z utworem „Breath” w roli głównej

News
The Prodigy, Wu-Tang Clan, RZA.

Collabo o które nikt nie prosił, jednak którego każdy potrzebował (?). 25 lat od wydania Breathe autorstwa The Prodigy, brytyjski zespół prezentuje nową odsłonę hitu z udziałem założyciela i lidera amerykańskiej formacji hip-hopowej Wu-Tang Clan, RZA.

The Prodigy zamieścił na swoich social mediach fragment nowego utworu, w którym RZA rapuje do oryginalnego podkładu z Breath. Wraz z fragmentem utworu poznaliśmy również datę jego wydania. Ta została zaplanowana na najbliższy piątek, 18 czerwca.

The Prodigy i RZA łączą siły

Utwór, nazwany Liam H and Rene Lavice re-amp, pojawia się miesiąc po tym, jak duet podzielił się innym urywkiem nowej muzyki, pierwszej do od śmierci Keitha Flinta w 2019 roku. Fragment i urywek z pracy studyjnej był następstwem słów Leeroya Thornhilla, który ujawnił w zeszłym roku, że Liam Howlett pracuje nad nowym albumem. Wszystko w ramach uczczenia pamięci tragicznie zmarłego przyjaciela.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

We wrześniu ubiegłego roku grupa potwierdziła, że kontynuuje prace nad swoim pierwszym nowym materiałem od czasu No Tourists z 2018 roku. Był to ich siódmy i zarazem ostatni album, na którym pojawił się Flint.

Potwierdzono również informacje o pierwszym pełnometrażowym dokumencie muzycznym o losach ikon muzyki elektronicznej. Wstępnie zatytułowany The Prodigy, wyreżyserowany przez Paula Dugdale’a projekt, ma zostać wyprodukowany przez członków-założycieli grupy, Howletta i Maxima. Film został opisany jako „surowa, bezkompromisowa i emocjonalna historia gangu młodych z Essex, którzy spotkali się w wirze brytyjskiej sceny rave pod koniec lat 80.”.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →