The Prodigy ze skarbnicą pełną nieznanych wcześniej utworów

facebook.com/theprodigyofficial
News
The Prodigy

Grupka zapalonych fanów The Prodigy postanowiła otworzyć stronę internetową z prawdziwymi perłami angielskiej grupy. Znajdziemy tam mnóstwo nie publikowanych wcześniej utworów, rzadkich demówek i nagrań na żywo. Koneserskie smaczki wyciągnięte z piwnicy z pewnością ucieszą ortodoksyjnych fanów jednych z pionierów muzyki elektronicznej.

Legends never die

Nowo powstała strona to swoista encyklopedia, oferująca głęboki wgląd w legendarną grupę z Anglii. Pięciu oddanych fanów postawiło sobie za zadanie zebranie wszelkiego rodzaju materiałów z dyskografii The Prodigy. Na stronie znajdują się zdjęcia, wywiady, tracklisty, historie i materiały live, a także rzadka i niepublikowana wcześniej muzyka. Na powiązanym kanale YouTube zamieszczono już 15 filmów z rzadkimi ścieżkami dźwiękowymi. Postaci stojące za tym projektem to osoby mocno związane z przemysłem muzycznym. Jak sami twierdzą, ich celem jest publikacja najbardziej ekskluzywnych informacji na temat The Prodigy.

The Prodigy
via facebook.com/theprodigyofficial

The Prodigy stali się międzynarodowymi supergwiazdami wraz z nadejściem wiekopomnego albumu The Fat Of The Land w 1997 roku. Zespół nadal wywiera ogromny wpływ, inspirując rzesze kolejnych fanów i producentów na całym świecie. Podczas gdy grupa powoli powraca na scenę po tragicznym odejściu wokalisty Keitha Flinta, oddana grupa fanówpostanowiła zgromadzić rzadkie i niepublikowane utwory brytyjskiego bandu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: The Prodigy zagrają na letnich festiwalach. Sprawdzamy szansę przyjazdu do Polski

Do wyróżniających się perełek w kolekcji należy studyjna jakość coveru klasycznego utworu The Specials Ghost Town czy alternatywny teledysk do Take Me To The Hospital. Znajdziemy również rzadki VIP-owski mix utworu Bug Kahn & The Plastic Jam z 1997 roku Made In 2 Minutes oraz koncertowy cover Madness Nightboat To Cairo. Oprócz muzyki, strona zawiera również tracklisty z wczesnych koncertów The Prodigy i wywiady z członkami zespołu. Znajdziemy tam także grafikę i projekty albumów i tras koncertowych.

The Prodigy x All Souvenirs – Rock’n’Roll ’96 ft. Gizz Butt // re-chamber

W ubiegłym roku grupa wyruszyła w pierwszą trasę koncertową od czasu śmierci głównego wokalisty Keitha Flinta. Zespół potwierdził w tym roku kilka występów m.in. na EXIT Festival i Parklife w Manchesterze. Wciąż wierzymy, że światowe tournée obejmie polski przystanek. Póki co zapraszamy na stronę The Prodigy: All Souvenirs Are Here. Unikat!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →