The Prodigy w trasie – sprawdź, gdzie zagrają

Fot. Andy Cotterill / źródło: facebook.com/theprodigyofficial
News
Fot. Andy Cotterill / źródło: facebook.com/theprodigyofficial

W rozpoczynającym się właśnie sezonie festiwalowym legendarna formacja zagra na wielu czołowych wydarzeniach w Europie. Niedawno zespół ogłosił również nową, jesienną trasę Army Of The Ants.

Beczka prochu

News o powrocie The Prodigy na scenę po raz pierwszy od śmierci frontmana Keitha Flinta wywołał ogromne poruszenie wśród słuchaczy, a także naszych czytelników – był to jeden z największych virali na muno w zeszłym roku. Grupa grając koncerty z okazji 25-lecia kultowego albumu The Fat of the Land w Wielkiej Brytanii (w tym w legendarnej i obecnie zawieszonej Brixton Academy) składała hołd swojemu przyjacielowi na każdym koncercie – ogromne wrażenie robiły laserowe efekty przedstawiające Keitha, gdy jego koledzy grali Firestarter.

THE PRODIGY – Firestarter (BRIXTON ACADEMY, 23rd July 2022)

W najbliższym czasie Liam Howlett, Maxim Reality i spółka zagrają na europejskich festiwalach m.in. serbskim EXIT, rumuńskim Shine, czy szwajcarskim Venoge.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kilka dni temu Liam potwierdził zapowiadane pod koniec poprzedniego roku słowa, że „dadzą czadu w 2023” z nową trasą, która będzie się nazywać Army Of The Ants.

„ARMY OF THE ANTS” JEST WEZWANIEM DO CUDOWNYCH LUDZI, POWRACAMY DLA CIEBIE W JEDYNY ZNANY NAM SPOSÓB, TRYB PEŁNEGO ATAKU… – napisał Liam Howlett

Tygodniowa, siedmiokoncertowa brytyjska trasa Army Of The Ants rozpocznie się w Glasgow 16 listopada 2023. Następnie zespół uda się do Manchesteru, Leeds, Brighton, Cardiff i Birmingham, a wielki finał odbędzie się w londyńskim Alexandra Palace, 24 listopada.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie zespołu – oczywiście liczymy, że niebawem chłopaki odwiedzą kraj nad Wisłą!

The Prodigy – Warriors Dance Live @ Rock am RingPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →