Deborah de Luca na start lata z nowym utworem „Don’t Stop”

fot. Deborah de Luca / Facebook
News
deborah

Popularna neapolitańska didżejka i producentka na inauguracje letniego sezonu festiwalowego prezentuje swój nowy kawałek Don't Stop. Hit czy kit?

Deborah na lato

Deborah de Luca cieszy się dużym uznaniem w świecie muzyki elektronicznej. Jest znana z energicznych występów, charakterystycznego stylu muzycznego i zapału do tworzenia. Jej sety są często doceniane przez fanów zarówno w klubach, jak i na festiwalach.

Artystka ma do tej pory bardzo produktywny rok – w ciągu ostatnich sześciu miesięcy wypuściła własnym sumptem (w oficynie Solamente) już kilka numerów – najnowszy Don’t Stop jest kontynuacją obszernej listy jej wydawnictw, takich jak Dreams Machine, Scema , Give It To Me, Chiagne, Super C oraz jej remiks przeboju Jengi Bel Mercy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jengi – Bel Mercy (Deborah De Luca Remix) [Official Visualiser]

Artystka udoskonaliła świeże pomysły i aranżacje, łącząc linię basową z euforycznymi melodiami w swoim kolejnym utworze, wprost dedykowanym na największe estrady. Jak to bywa z potencjalnymi peak time bangerami – ten kawałek został skrupulatnie wykonany z myślą o potężnych systemach dźwiękowych, także nie znajdziecie tutaj zbyt wiele poza najproszymi i minimalistycznymi brzmieniami.

Sprawdź: Dax J: „Żyjemy w ostatnim momencie, w którym muzykę wciąż tworzy człowiek” [wywiad]

Nie tak dawno Deborah de Luca występowała na warszawskim Torwarze. Artystka w nadchodzących miesiącach będzie rezydowała w klubie Amnesia na Ibizie, a także czeka ją mnóstwo występów na letnich festiwlach m.in. Awakenings, AIRBEAT ONE, Creamfields oraz Sonus.

Deborah de Luca – Don’t Stop

Zobacz także: Muno.pl: Przewodnik po najlepszych festiwalach z elektroniką w Europie – edycja 2023Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →