Deborah De Luca zremiksowała kawałek Daft Punk

Chodzi o utwór Technologic, który francuski duet nagrał w 2005 roku.

Deborah De Luca i Daft Punk

Deborah De Luca, czyli włoska Dj-ka i producentka, której brzmienie, będące połączeniem surowego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskało miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości. W tym roku artystka ma na swoim koncie nie tylko bardzo udane występy na żywo, ale i szykuje się do wydania premierowego wydawnictwa.

Remiks utworu Technologic powstał po wypuszczeniu przez Deborę nowego singla Dori Me, który ujrzał światło dzienne w zeszły piątek nakładem jej własnej wytwórni Sola_mente. Technologic już teraz często pojawia się w najświeższych setach włoskiej artystki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwotnie utwór ukazał się na płycie Daft Punk zatytułowanej Human After All.  Album został wydany w 2005 roku i odniósł duży sukces komercyjny.

Ale to nie jedyny powód do radości dla fanów Daft Punk. W zeszłym tygodniu ujawniono bowiem, że Disney rozmawia z zespołem o nagraniu sequela Tron: Legacy, do którego to Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo napisali ścieżkę dźwiękową w 2010 roku. Czy duet przygotuje również muzykę do kolejnej części opowieści o wrogim cyfrowym świecie, z którym muszą się mierzyć ludzie? Przekonamy się o tym pewnie już niedługo.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →