Deborah de Luca w Warszawie już w tę sobotę!

818
Eventpromo

Już w najbliższą sobotę - 9 listopada, dwie hale na Szwedzkiej 2/4 - Praga Centrum oraz hala Stalownia zamienią się w miejsce prawdziwej uczty elektronicznej. Wszystko za sprawą włoskiej djki -Deborah de Luca.

Kolejna kobieca postać na scenie muzyki techno, tym razem pochodząca z Włoch. Dj’ka scenę elektroniczną zna od podszewki, pracowała zarówno jako kelnerka, jak i tancerka. Lata spędzone na poznawaniu życia nocnego nauczyły ją, jak tworzyć sety, przy których można bawić się do białego rana.

Artystka odnosiła na tyle duże sukcesy, że w 2013 roku utworzyła swój pierwszy label Sola_mente Records, który odpowiada za takie utwory jak: Sleeping With You czy I GO OUT. Dj’ka zagrała także set dla Cercle, który obejrzało aż 19 mln osób.

Deborah De Luca w Warszawie – zmiana miejsca

Ze względów bezpieczeństwa impreza, która początkowo miała odbyć się w hali T2 na Służewcu, została przeniesiona do dwóch hal na Szwedzkiej 2/4 – Praga Centrum oraz hala Stalownia. Organizatorzy zapewniają, że mimo zmiany miejsca wydarzenia, nie zabraknie tam wyjątkowego klimatu, dzięki połączeniu współczesnej elektroniki z industrialną przestrzenią na warszawskiej Pradze. Rozgrzewkę przed gwiazdą wieczoru zapewni nam Angelo Mike.

Deborah de Luca w Warszawie – 9 listopada, Praga Centrum, Stalownia – bilety

Wszystkie bilety, zachowują ważność, a ostatnie bilety z trzeciej bardzo ograniczonej puli trafią do sprzedaży jutro, 8 listopada. Szukajcie ich na stronie Biletomat.pl.

Start o 18:00
Praga Centrum, hala Stalownia w Warszawie

Deborah de Luca

 

Deborah De Luca - Warszawa, T2 | 09.11.2019

Biletomat.pl
od 89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.