Romy z The xx zapowiada swój pierwszy longplay „Mid Air”

Romy - Mid Air / Young
News

Był Jamie xx, Oliver Sim również - teraz czas na trzecią osobę z kultowej już brytyjskiej grupy The xx - Romy Madley Croft, na wydanie swojego solowego wydawnictwa "Mid Air". Do sieci trafił kolejny singiel - "Loveher".

Debiut Romy

Nadchodząca płyta, jak przyznała sama artystka, jest poświęcona rozmyślaniu o miłości, pogodzeniu się ze stratą i odkrywaniu własnej tożsamości.

Album jest inspirowany muzyką taneczną, oraz jest listem miłosnym do queerowych klubów, do których po raz pierwszy poszłam, kiedy dorastałam.. a także dla ludzi, których tam spotkałam, i muzyki, którą usłyszałam… która sprawiła, że ​​poczułam się bardziej żywa i mniej samotna – opowiada Romy

W produkcję Mid Air zaangażował się jej kolega Jamie xx, a także wyjątkowi goście: Fred Again.., Beverly Glenn-Copeland oraz Stuart Price.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Deas z kolejnym, bezbłędnym wydawnictwem dla ARTS. Support od największych w grze

Kilka dni temu ukazało się najnowsze wydawnictwo Loveher, które według Romy jest pierwszą napisaną przez nią piosenką, która „sprawiła, że ​​poczułam się, jakbym była gotowa do stworzenia solowego projektu”.

Loveher to próba wydobycia niektórych intymnych, delikatnych chwil z początków mojego związku.. wspólnych chwil poruszania się i celebrowania dumy na swój indywidualny sposób. Śpiewanie słów, które wyrażają miłość, są prawdziwym odbiciem tego, kogo kocham – przyznała artystka

Romy – Loveher

Premiera płyty Mid Air we 8 września. Koniecznie posłuchajcie kolejne single – szczególnie warty uwagi jest ten od Freda Again.., który z pewnością usłyszymy w nadchodzących letnich selekcjach… swoją drogą ma coś w sobie z MRD.

Sprawdź również: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →