The Prodigy ruszają w pierwszą trasę od śmierci Keitha Flinta. Znamy rozkład jazdy

fot. The Prodigy PRESS
News Zapowiedzi
The Prodigy znów nadaje

Kultowa brytyjska grupa rave The Prodigy ogłosiła, że w lipcu wyruszy w 10-dniową trasę po Wielkiej Brytanii, której kulminacją będą trzy noce w londyńskiej Brixton Academy. Sprawdźcie szczegóły!

The Prodigy – reaktywacja

Tegoroczna trasa koncertowa The Prodigy to pierwsze koncerty grupy od czasu śmierci frontmana Keitha Flinta w marcu 2019 roku. Będzie to również celebracja 25. rocznicy wydania trzeciego, legendarnego albumu The Fat of the Land. Trasa obejmie również koncerty w Sheffield, Liverpoolu, Leeds, Birmingham, Newcastle i Manchesterze.

Prodigy 2022 trasa koncertowa
trasa koncertowa The Prodigy/ źródło: The Prodigy

W oświadczeniu Liam Howlett i Maxim Reality z The Prodigy dedykowali trasę zmarłemu koledze i oznajmili, że na koncertach może być grana nowa muzyka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ, ABY WRÓCIĆ NA SCENĘ I PONOWNIE ZAPREZENTOWAĆ LUDZIOM NASZE KAWAŁKI. 25. ROCZNICA „THE FAT OF THE LAND” WYDAWAŁA SIĘ JAK WŁAŚCIWY CZAS, BY ZROBIĆ KROK NA PRZÓD – ZAGRAMY KAWAŁKI ZE WSZYSTKICH NASZYCH ALBUMÓW, ORAZ TE, KTÓRYCH JESZCZE NIE USŁYSZELIŚCIE. TO DLA FLINTHA – TERAZ KURWA JAZDA!!

– napisali Liam Howlett oraz Maxim Reality na stronie

Bilety w przedsprzedaży będą dostępne od 9 marca, a sprzedaż ogólna będzie dostępna od 11 marca na stronie zespołu.

The Prodigy – Smack My Bitch Up

The Prodigy i ich legendarny album

The Fat Of The Land to kultowy, uważany przez wielu fanów i krytyków za najlepszy album w karierze The Prodigy. Ukazał się 30 czerwca 1997 roku nakładem XL Recordings i trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako najszybciej sprzedający się album w Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych pokrył się podwójną platyną.

The Prodigy – The Fat of The Land

To z The Fat Of The Land pochodzą najbardziej znane single grupy, czyli Smack My Bitch Up, Breathe oraz najbardziej kultowy – Firestarter.

The Prodigy – Firestarter

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →