Polska branża wydawnicza też wspomaga Ukrainę

Fot. Pixabay
News
Ukraina - polskie labele tez działają

Mobilizacja Polaków do niesienia pomocy zaatakowanej Ukrainie nie maleje. Do branży muzycznej, która organizuje koncerty i benefity na rzecz naszych sąsiadów, dołączyła również branża wydawnicza.

Polskie labele na rzecz Ukrainy

Codziennie widzimy, jak rodzą się liczne inicjatywy oraz zbiórki na rzecz pogrążonej w wojnie z Rosją Ukrainy. W całej Polsce miejsce ma także sporo eventów muzycznych, podczas których odbywa się zbiórka pieniędzy. W działania pomocowe zaangażowała się również nasza rodzima branża wydawnicza. Oprócz włączenia się w akcję Bandcamp Black Friday (o której pisaliśmy tutaj) polskie labele na bieżąco prowadzą różnego typu sprzedaże czy aukcje, z których dochód przekazany będzie Ukrainie. Pod spodem zebraliśmy dla was najciekawsze z nich.

Northern Electronics

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Northern Electronics organizuje „dźwiękową zbiórkę charytatywną”, aby zebrać fundusze dla UNICEF-u, który pomaga dzieciom i rodzinom cierpiącym z powodu zbrodniczym działaniom Rosji.

Father And Son Records And Tapes

Wszystkie pieniądze ze sprzedaży wybranych wydawnictw pomogą pokryć koszty schronienia i żywności dla osób poszkodowanych w wyniku rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Mik Musik

Mik Musik przekazuje 100% wszystkich wpływów, wszystkie sprzedaże, digital, merch, zdjęcia, obrazy, naklejki, czapki itp. na rzecz Fundacji Ocalenie i Ukraińskiego Czerwonego Krzyża.

The Very Polish Cut Outs

Uruchomiono licytacje, z których zysk zostanie przelany do organizacji wspierających Ukrainę.

Mondoj

Wszystkie wpływy ze sprzedaży (fizycznej i cyfrowej) wylądują na kontach Ukraińskiego Funduszu Humanitarnego i Fundacji Ocalenie/Rescue.

GAD Records

Label zdecydował się na to, że cała sklepowa marża z zamówień powędruje na konto Fundacji Pomagam, która prowadzi zbiórkę we współpracy z Fundacją “Nasz wybór”.

Alpaka Record

Cały dochód ze sprzedaży na Bandcampie albumów wydanych w 2021 przekazywany jest na organizację Voices of Children.

Antena Krzyku

Aukcje płyt na rzecz Ukrainy.

Plusz Tapes

Cały zysk ze sprzedaży trafi na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

U Know Me Records

Wszystkie pieniądze ze sprzedaży wybranych wydawnictw zostaną przekazane na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej „SOS Ukraina”.

Pawlacz Perski

Całość kwoty ze sprzedaży wybranych wydawnictw trafi na pierwszą pomoc dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie.

Fot. Pixabay


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →