The Prodigy z fragmentem nowego utworu.  Tak brzmi kultowy zespół bez Keitha Flinta

Fot. Materiały promocyjne
News
The Prodigy znów nadaje

Jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki, The Prodigy, wraca do gry i prezentuje swój premierowy kawałek.

The Prodigy znów nadaje

Podnieść się po śmierci frontmana i jednej z najbardziej kultowych osobistości muzyki naszych czasów. To musi być niezwykle trudne. Przeszło dwa lata po tragicznej śmierci Keitha Flinta, The Prodigy wrzucili do sieci krótki fragment nowego utworu. Możecie go sprawdzić poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowe sesyjne rytmy Prodigy nabierają tempa – możemy przeczytać w opisie nagrania.

The Prodigy bez Keitha Flinta

Przypomnijmy, że Keith Flint odszedł od nas 4 marca 2019 roku. W chwili śmierci miał 49 lat. The Prodigy podjęli, dla wielu kontrowersyjną decyzję, o kontynuowaniu działalności i tworzeniu nowego materiału. Teraz grupa zaprezentowała rezultaty swojej pracy.

Już wcześniej w serwisach muzycznych mogliśmy znaleźć informacje, ze nowa płyta The Prodigy może ukazać się jeszcze w 2021 roku. Póki co nie zostało to jednak potwierdzone. Ostatni album The Prodigy ukazał się w 2018 roku pod tytułem No Tourists.

Brytyjski zespół pracuje też wraz z wieloletnim współpracownikiem Paulem Dugdalem  nad nowym filmem dokumentalnym poświęconym The Prodigy. Za jego współrealizację odpowiadają sami muzycy wraz z managerem, Johnem FairsemPaul Dugdale obiecuje, że dokument będzie tak ostry i dziki, jak sama muzyka The Prodigy. Data premiery filmu wciąż pozostaje nieznana.

The Prodigy – taki zespół jest tylko jeden

Zespół tworzy muzykę od wczesnych lat 90. Nie sposób mówić tu o gatunku, który reprezentują, wpychać ich twórczość w zamknięte i określone ramy. Energetyczna muzyka zespołu ociera się o techno i rave, czerpie z hardcore’u i industrialu, a na dodatek oprószono ją szczyptą czysto punkowej ekspresji. Od trzydziestu lat skrzętnie wymykają się wszelkiej kategoryzacji.

The Prodigy – Voodoo PeoplePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →