The Prodigy ogłasza transmisję video z legendarnego koncertu

News

Chodzi o występ grupy w Milton Keynes, który odbył się 24 lipca 2010 roku. Był to największy koncert The Prodigy w historii.

The Prodigy i ich legendarny koncert

Olbrzymie show miało miejsce na terenie Milton Keynes Bowl, mogącym pomieścić aż 75 tysięcy ludzi. Oprócz The Prodigy w tym samym dniu na scenie wystąpili również: Pendulum, Enter Shikari oraz Chase and Status.

Zespół zdecydował się na transmisję video koncertu, ponieważ w tym tygodniu wypada 10. rocznica tego pamiętnego wydarzenia. Występ będzie można zobaczyć na platformie YouTube pod tym adresem, od 24 lipca (start transmisji – godz. 21:00).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Prodigy

To był tak kultowy spektakl,  niezapomniany kawałek historii muzyki, który z radością gościmy na YouTube. The Prodigy są ikonicznym brytyjskim bandem i z niecierpliwością czekamy, aby zgromadzić ludzi do wspólnego świętowania i wspominania tego doniosłego eventu – komentuje Dan Chalmers, dyrektor Music YouTube EMEA.

The Prodigy – ikona muzyki elektronicznej

Przypomnijmy, że The Prodigy zakończyli działalność po tym, jak 4 marca 2019 roku światem wstrząsnęła wiadomość o tym, że frontman grupy, Keith Flint, zmarł w swoim domu w Essex. Muzyk miał 49 lat. Jak później potwierdziła policja, Flint popełnił samobójstwo.

The Prodigy – Firestarter

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →