The Prodigy składają hołd Keithowi Flintowi w drugą rocznicę jego śmierci

News
The Prodigy znów nadaje

"Twoje światło płonie jasno, twoja energia nigdy nie zgaśnie" – czytam w oświadczeniu zespołu.

The Prodigy – 2 lata bez Keitha Flinta

Minęły już dwa lata odkąd nie ma z nami legendarnego wokalisty brytyjskiej grupy The Prodigy. Keith Flint został znaleziony martwy w swoim domu w Dunmow dokładnie 4 marca 2019. Z początku przybyli na miejsce ratownicy próbowali reanimować artystę, jednak ich starania od początku były skazane na porażkę. Niedługo potem pozostali muzycy z The Prodigy wyznali publicznie, że Flint popełnił samobójstwo. Informację tę potwierdził również koroner.

W smutną rocznicę tego wydarzenia Liam Howlett oraz Maxim (członkowie The Prodigy) napisali krótki, ale za to bardzo serdeczny i emocjonalny post poświęcony zmarłemu przyjacielowi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Minęły 2 lata. Twoje światło wciąż płonie jasno, twoja energia nigdy nie zaniknie, Keep it real, Keep it punk rock, We live forever – możemy przeczytać na twitterowym profilu grupy.

The Prodigy nadal funkcjonuje i ma plany na przyszłość

W zeszłym roku The Prodigy uczcili 10. rocznicę swojego kultowego występu w Milton Keynes Bowl, wydaniem albumu World’s On Fire na winylu. Grupa poinformowała również o planach dotyczących stworzenia nowej muzyki i nagraniu premierowej płyty.

Z kolei na początku tego miesiąca zespół ogłosił rozpoczęcie prac nad oficjalnym filmem dokumentalnym poświęconym The Prodigy, o czym pisaliśmy tutaj. Obraz trafi do kin w tym lub w przyszłym roku.

The Prodigy – Omen 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →