The Chemical Brothers nie zagrają na Open’erze 2022

Festiwale News

Fatalna wiadomość dla miłośników elektronicznych brzmień, którzy wybierali się do Gdyni na jeden z największych festiwali w Polsce. The Chemical Brothers nie wystąpią na tegorocznej edycji Open'er Festival.

The Chemical Brothers odwołują koncert w ostatniej chwili

Występ legendarnego brytyjskiego duetu The Chemical Borthers miał być jednym z najważniejszych podczas tej wyjątkowej, bo postpandemicznej edycji Open’era. Niestety 2 lipca nie zobaczymy duetu na żywo w Gdyni. Jak czytamy w oświadczeniu, które zostało opublikowane w czwartkowy wieczór, Eda Simonsa dopadł koronawirus, przez co nie jest w stanie podróżować.

The Chemical Brothers są bardzo rozczarowani, że muszą odwołać swój występ na Open’er Festival w Gdyni, w sobotę 2 lipca. COVID-19 rozprzestrzenił się w zespole i ekipie w ciągu ostatniego tygodnia, a Ed Simons zachorował do tego stopnia, że nie jest w stanie podróżować. Przepraszamy za rozczarowanie, które także podzielamy. W tej chwili The Chemical Brothers są pewni, że wszystkie inne koncerty odbędą się zgodnie z planem

– czytamy w oświadczeniu zespołu.

Na ten moment organizatorzy pracują nad wypełnieniem pustego slota na głównej scenie festiwalowej. W komentarzach widać duże poparcie pomysłu, by na miejsce chemicznych braci wskoczył Dawid Podsiadło.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Chemical Brothers – klasyka gatunku

Duet powstał z inicjatywy Eda Simonsa oraz Toma Rowlandsa w Manchesterze w 1989 roku. Początkowo zespół przyjął miano The Dust Brothers jako formę hołdu dla amerykańskiego duetu o tej samej nazwie. Ed i Tom byli zmuszeni do przerobienia nazwy projektu na taką, jaką wszyscy znamy – The Chemical Brothers. W ciągu całej swojej kariery wydali mnóstwo hitów, które z chęcią puszczały nawet komercyjne stacje, a ich muzyka, pomimo dość niszowego, instrumentalnego charakteru, stała się znana daleko poza światkiem klubowym.

The Chemical Brothers – Hey Boy Hey Girl (Extended Mix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →