Sven Väth krytykuje DJ Mag Top 100 DJs

News

Sven Väth opublikował na Facebooku oświadczenie w sprawie wyników tegorocznego plebiscytu DJ Mag Top 100 DJs. Co myśli weteran sceny techno na temat tego zestawienia?

Plebiscyt DJ Mag Top 100 DJs już dawno przestał dotyczyć undergroundowej sceny klubowej, jednak wciąż wzbudza w tym środowisku wiele kontrowersji. Tak było i z tegorocznym zestawieniem, w którym poza setką najpopularniejszych DJ-ów i producentów znalazł się m.in. Sven Väth, co wywołało oburzenie wśród jego fanów.

DJ MAG TOP 100 DJs 2012 – WYNIKI

Papa Sven właśnie pokusił się o oświadczenie w tej sprawie, które opublikował na swojej stronie na Facebooku:
DJ Mag Top 100 DJs każdego roku wzbudza kontrowersje i dyskusje wsród DJ-ów i opinii publicznej na temat ogólnej wiarygodności, prób manipulacji i kolejnych dyskwalifikacji. Każdy ma własną opinię na temat tego, czy ten plebiscyt naprawdę pokazuje kto jest na topie, a kto nie.
Kilka lat temu zwróciłem się z prośbą do DJ Maga o usunięcie mnie z plebiscytu, ale przekonali mnie do zostania. Z radością patrzyłem na opublikowane ostatnio wyniki tegorocznego głosowania, w których znalazłem się poza top 100 – cała cieżka praca wynikająca z występów na całym świecie w końcu opłaciła się i nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, że wypadłem z ich radaru! 🙂
Cóż… trudno dziwić się Svenowi, że nie chce być wymieniany jednym ciągiem obok takich DJ-ów, jak Armin van Buuren, Tiesto, Avicii i David Guetta… 🙂

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →