Surowe „MORE LOVE” zapowiada nowy album Moderat

Fot. Birgit Kaulfuss
News
Moderat po raz trzeci

MORE LOVE to, wedle słów zespołu Moderat, "celebracja życia i świetlisty fragment elektronicznego popu".

Moderat po raz trzeci

Pewnie kojarzycie obraz Wenus Botticellego. To właśnie rzymska bogini miłości miała częściowo zainspirować trio Moderat do nagrania trzeciego singla z zapowiedzianej na maj płyty MORE D4TA. Dodatkowo wokalistę i autora tekstów Moderat Saschę Ringa do nagrania MORED4TA pobudziło również mniej popularne dzieło z kolekcji berlińskiej Gemäldegalerie, czyli Narodziny Wenus. Muzyka, który podczas pandemii często odwiedzał muzea i wystawy, zaintrygował „surowy obraz kobiety tańczącej samotnie w nocy, której wewnętrzna witalność rozświetla bezlitosną ciemność”.

Moderat – MORE LOVE

Podobnie jak większość utworów na MORE D4TA także MORE LOVE narodził się podczas wielomiesięcznych sesji i zabaw z modularnym sprzętem. Zespół, tworząc nowy album, szukał granic swojego brzmienia – w przypadku najnowszego singla efektem są piękne arpeggia i sugestywne vocoderowe wokale refrenu. MORE LOVE to porządna dawka surowej elektronicznej produkcji. 

– czytamy w informacji prasowej

Moderat – kiedy nowa płyta?

Kolejny, czwarty już album studyjny Moderat ukazuje się ponad sześć lat po swym poprzedniku (III z 2016 roku). Stworzony w dużej mierze w czasie, kiedy trasy koncertowe i podróże były zabronione, MORE D4TA dokumentuje okres zmagania się uczuciem izolacji i przeładowania informacjami. Wydawnictwo zawiera dziesięć premierowych utworów i ukaże się 13 maja 2022 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koncerty w Polsce

Przypominamy, że Moderat powróci do Katowic 23 lipca, gdzie będą gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Nie możemy się doczekać! Bilety na to wydarzenie możecie nabyć na stronie Biletomat.pl.

Zespół zobaczymy również 11 grudnia 2022 roku na warszawskim Torwarze.

Moderat wystąpi na Tauron Nowa Muzyka 2022 w Katowicach

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →