Apparat wydał płytę z muzyką filmową

Niemiecki artysta udostępnił nową wersję swojej ścieżki dźwiękowej do filmu z 2018 roku.

Apparat – jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny elektronicznej

Ukrywający się pod tym pseudonimem, Sascha Ring to jedna z absolutnie najgłośniejszych postaci dzisiejszej elektroniki. Mieszkający w Berlinie muzyk i producent, a także współwłaściciel (wraz z T. Raumschmiere) wytwórni Shitkatapult, ma na swoim koncie kilkadziesiąt pozycji w tym trzy autorskie albumy, trudno go jednak jednoznacznie sklasyfikować.

Apparat i kino

Chodzi o film Capri-Revolution, który na ekrany kin trafił 2 lata temu. Jest to dramat w reżyserii Maria Martone. Obraz został pokazany w głównej sekcji konkursowej 75. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Film opowiada historię spotkania Lucii i młodego lekarza z miasta na przepięknej wyspie Capri.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ścieżkę dźwiękową do dzieła Martone, Apparat stworzył ze swoim częstym współpracownikiem Philippem Thimmem. Ich praca została nagrodzona nagrodą David di Donatello (włoski odpowiednik Oscara) za najlepszą ścieżkę dźwiękową w 2019 roku.

Apparat zapowiada nową serię płyt

Album jest początkiem serii Apparat Soundtracks, którą  muzyk nominowany do nagrody Grammy, właśnie zapowiedział. Apparat od 2008 roku pisze muzykę dla różnej maści filmów i produkcji telewizyjnych.

Postanowiliśmy wydać serię soundtracków, zaczynając od Capri-Revolution, mojego drugiego filmu z reżyserem Mario Martone. Philipp i ja byliśmy na południu Włoch i pracowaliśmy nad muzyką w małej chatce na szczycie góry, od czasu do czasu odwiedzaliśmy plan zdjęciowy, aby się zainspirować lub zagrać małą scenę w filmie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →