To się dzieje naprawdę! Moderat znowu razem!

Fot. Materiały promocyjne
News
Moderat powraca

Ta informacja gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Słynne trio po zawieszeniu działalności w 2017 roku właśnie ogłosiło powrót.

Moderat – wielka trójka znowu razem

Dobrymi wieściami Moderat podzielili się z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Apparat i panowie z Modeselektor cztery lata temu postanowili skupić się na swoich projektach i zaprzestali wspólnego grania. Ta przykra dla wielu fanów muzyki elektronicznej decyzja właśnie odchodzi do lamusa. Gernot Bronsert, Sebastian Szary i Sascha Ring wystąpią ponownie razem 3 września 2022 roku w Berlinie. Na razie nie wiadomo nic o nowej płycie tria, ale bardzo liczymy na to, że niedługo dostaniemy porcję informacji również w tym temacie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moderat – jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów na taneczno-elektronicznej scenie ostatnich lat

Moderat to wywodzące się z Berlina trio producenckie. Formacja założona została 2002 roku przez Sasche Ringa oraz Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego. Ich debiutanckim wydawnictwem była EP-ka Auf Kosten Der Gesundheit, która wydana została w 2003 roku.dany w kwietniu 2009 roku album Moderat okazał się bezbłędną próbą odświeżenia gatunku IDM i minimal techno z melodyjnością kompozycji opartych na charakterystycznym głosie Ringa. Całości towarzyszyła oprawa wizualna opracowana przez Pfadfinderei, robiąca ogromne wrażenie zwłaszcza podczas koncertów Moderata, które wreszcie znalazły odpowiednią formułę i technologię.

W 2013 roku ukazała się płyta II, a wiosną 2016 roku zamykająca trylogię III. Wszystkie trzy albumy stanowią zamkniętą całość, nie do pomylenia z twórczością innych wykonawców.  Jednocześnie łatwo wyłapać na tych trzech płytach rozwój zespołu, nowe pomysły i przenoszenie poszczególnych akcentów w bogactwie ich dźwięków.

Moderat – Bad Kingdom

 

Tauron Nowa Muzyka 2022 | Katowice

Biletomat.pl
299 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →