’Diabelski spacer’ Apparata

Zapowiedzi

Słuchamy utworu 'Black Water' z nadchodzącego albumu Apparata - 'The Devil's Walk' dla legendarnej brytyjskiej wytwórni Mute Records!

W ostatnich kilku latach niewiele było słychać o solowej karierze Apparata. W tym czasie artysta postanowił poświęcić się w pełni na współtworzonym z Modeselektor projekcie muzycznym Moderat. Wcześniej jednak Sascha Ring zachwycał nas dziesiątkami produkcji dla najważniejszych wytwórni, nie wspominając już o kilku albumach nagranych dla własnego labelu Shitkatapult. O pochodzącym z Berlina muzyku zrobiło się znow głośno w zeszłym roku, kiedy to nagrał rewelacyjną kompilację z serii „DJ Kicks” dla Studio !K7.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesienią tego roku swiatło dzienne ujrzy najnowszy album Apparata dla legendarnej brytyjskiej oficyny prowadzonej przez Daniela Millera – Mute Records. Prace nad „The Devil’s Walk”, Sascha Ring rozpoczął w 2010 roku podczas podróży po Meksyku. Tam własnie, w miasteczku Sayulita w prowizorycznym studiu nagraniowym wraz z Joshuą Eustis z Telefon Tel Aviv oraz Fredo Noguerira, Apparat tworzył muzyczny zarys na nową płytę. Po powrocie do Europy, Sacha oraz jego partner studyjny – Patrick „Nackt” Christensen ukończyli materiał na „The Devil’s Walk”.

Album promuje utwór „Black Water”, który możecie odsłuchać na końcu newsa. Gitary, wokal, instrumenty klawiszowe, perkusja, wszystko to tworzy emocjonalną całość. Zapowiada się niezwykle ciekawe wydawnictwo.

Apparat – The Devil’s Walk

Data wydania: wrzesień 2011

Tracklista:
01. Sweet Unrest
02. Song of Los
03. Black Water
04. Goodbye
05. Candil De La Calle
06. The Soft Voices Die
07. Escape
08. Ash/Black Veil
09. A Bang in the Void
10. Your House Is My World


Apparat – Black Water by Mute UK

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →