Moderat wypuścili nowy singiel „Easy Prey”

fot. Moderat
Moderat

Do premiery czwartej płyty Moderata pozostały już 2 miesiące! Sascha Ring, Sebastian Szary oraz Gernot Bronsert uchylają nam kolejny rąbek tajemnicy, prezentując drugi singiel z nadchodzącej płyty MORE D4TA. Utwór Easy Prey jest mocny. Przypomnijmy, że berlińskie trio, będzie gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Sprawdźcie!

Moderat urywa sieć

Nowy klip Easy Pray jest symbolicznym ukazaniem zmęczenia informacją i w konsekwencji zerwania przez dostawcę kluczowego medium do egzystowania współczesnej cywilizacji – prądu. Widzimy też konsekwencje tej decyzji. Lekki kawałek brzmieniowo nie zaskakuje niczym nowym – to po prostu kolejny dobry numer Moderat, z ich charakterystycznym, wrażliwym stylem łączenia spokojnego wokalu z elektroniką, niczym Thom Yorke z Radiohead.

Moderat – EASY PREY

Easy Prey – wskrzeszenie jumpstyle’a

Jeśli zastanawialiście się jak nazywa się taniec zaprezentowany przez głównego bohatera teledysku Easy Prey to już przychodzę z odpowiedzią! To Jumpstyle – taniec wywodzący się z krajów Beneluksu powstały w latach 90. W Polsce i na świecie szczyt jego popularności przypada na końcówkę lat 2000., dzięki promocji klipów Jeckyll & HydeFreefall, czy ScooterJumping All Over The World. Początkowo jumpstyle zawierał zaledwie kilka prostych kroków, których po kilku dniach treningów z tutorialami Patrica Jumpena, można było łatwo załapać. Dzięki kreatywności ludzi początkowo prosty taniec, zaczął ewoluować w coś bardziej wymagającego i efektownego – mówiło się, że jest to odłam OwnStyle. Jedną z najważniejszych osób, która miała wpływ na tę zmianę i zainspirowała miliony ludzi na świecie, był pochodzący z Czeladzi, koło Sosnowca tancerz o ksywie Mroziu, który do jumpstyle’a wprowadził elementy z łyżwiarstwa figurowego!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moderat – MORE D4TA – kiedy premiera?

Wraz z premierą pierwszego singla promującego płytę, czyli utworu Fast Land, zespół ogłosił datę jej premiery: 13 maja 2022. MORE D4TA będzie dostępne w trzech różnych fizycznych formatach (Deluxe i Standard Vinyl, CD), a zamówienia przedpremierowe można składać na stronie wytwórni Monkeytown Records.

Moderat – Fast Land

Moderat wystąpią na Tauron Nowa Muzyka 2022 w Katowicach – bilety

Przypominamy, że Moderat powróci do Katowic 23 lipca, gdzie będzie gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Nie możemy się doczekać!

Bilety na to wydarzenie możecie nabyć na stronie Biletomat.pl.

Kup bilety na występ Moderat na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →