Spotify w końcu odpali jakość HiFi

News
Spotify w wersji dla melomanów

Doczekaliśmy się. W tym roku Spotify zaoferuje bezstratną jakość dźwięku, odpowiadającą płytom CD.

Spotify w wersji dla melomanów

Spotify HiFi – tak będzie nazywać się nowy plan zapewniający użytkownikom platformy Spotify streaming w bezstratnej jakości odpowiadającej płytom CD. To odpowiedź na liczne i głośne żądania użytkowników serwisu streamingowego, którzy chcieli mieć możliwość słuchania muzyki w lepszej jakości niż MP3.

Szwedzka firma nie podała jeszcze ceny pakietu Spotify HiFi. Wiemy jednak już na pewno, że nie będzie on stanowić części planu Premium i jeżeli będziemy chcieli z niego skorzystać, poniesiemy dodatkowe opłaty. Jakiej dokładnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale właściciele firmy zapowiadają, że cena ma być rozsądna.

Informacje o tym, że Spotify wsłucha się w potrzeby audiofilów i zaproponuje im odpowiedni produkt, pojawiają się już od kilku lat. Jednak teraz wieści te potwierdzili oficjalnie sami zarządzający platformą. Spotify HiFi ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Spotify dla melomanów

Spotify – statystyki

Nowy plan został zapowiedziany podczas konferencji Stream On. Dzięki temu wirtualnemu wydarzeniu dowiedzieliśmy się także kilku ciekawych rzeczy. Spotify ma już ponad 70 milionów utworów w swojej bibliotece, z której miesięcznie korzysta 345 milionów użytkowników (z tego 155 milionów opłaca abonament) z 93 światowych rynków. W 2021 roku usługa  pojawi się na 85 kolejnych rynkach (będzie to przeważającej mierze Azja, Afryka i Ameryka Łacińska). Spotify otrzyma też 36 nowych wersji językowych.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Amerykański Związek Muzyków i Pracowników Branżowych rozpoczyna kampanię Justice at Spotify

29 października 2020
Spotify w końcu odpali jakość HiFi

90% muzyki odtwarzanej na Spotify pochodzi od 1% artystów

14 września 2020
Spotify w końcu odpali jakość HiFi

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.