Spotify w końcu odpali jakość HiFi

News
Spotify nie zatrzymuje się

Doczekaliśmy się. W tym roku Spotify zaoferuje bezstratną jakość dźwięku, odpowiadającą płytom CD.

Spotify w wersji dla melomanów

Spotify HiFi – tak będzie nazywać się nowy plan zapewniający użytkownikom platformy Spotify streaming w bezstratnej jakości odpowiadającej płytom CD. To odpowiedź na liczne i głośne żądania użytkowników serwisu streamingowego, którzy chcieli mieć możliwość słuchania muzyki w lepszej jakości niż MP3.

Szwedzka firma nie podała jeszcze ceny pakietu Spotify HiFi. Wiemy jednak już na pewno, że nie będzie on stanowić części planu Premium i jeżeli będziemy chcieli z niego skorzystać, poniesiemy dodatkowe opłaty. Jakiej dokładnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale właściciele firmy zapowiadają, że cena ma być rozsądna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Informacje o tym, że Spotify wsłucha się w potrzeby audiofilów i zaproponuje im odpowiedni produkt, pojawiają się już od kilku lat. Jednak teraz wieści te potwierdzili oficjalnie sami zarządzający platformą. Spotify HiFi ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Spotify dla melomanów

Spotify – statystyki

Nowy plan został zapowiedziany podczas konferencji Stream On. Dzięki temu wirtualnemu wydarzeniu dowiedzieliśmy się także kilku ciekawych rzeczy. Spotify ma już ponad 70 milionów utworów w swojej bibliotece, z której miesięcznie korzysta 345 milionów użytkowników (z tego 155 milionów opłaca abonament) z 93 światowych rynków. W 2021 roku usługa  pojawi się na 85 kolejnych rynkach (będzie to przeważającej mierze Azja, Afryka i Ameryka Łacińska). Spotify otrzyma też 36 nowych wersji językowych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →