Ross From Friends zapowiada nowy album

Fot. Materiały promocyjne
News
Ross From Friends: płyta nie tylko dla fanów serialowych Przyjaciół

Ross From Friends zapowiedział nowy album. Wydawnictwo ukaże się 22 października. Posłuchajcie pierwszego singla już teraz.

Ross From Friends: płyta nie tylko dla fanów serialowych Przyjaciół

Płyta o tytule Tread będzie zawierała 12 premierowych kawałków i została w dużej mierze wyprodukowana przy użyciu stworzonego przez artystę z południowego Londynu oprogramowania produkcyjnego, Thresho. Automatycznie nagrywa ono wszystko, co Ross From Friends robi w studiu, po przekroczeniu pewnego, konfigurowalnego progu.

Artysta wyda również bonusowe nagrania wygenerowane przez oprogramowanie wraz z albumem. Ukaże się on 22 października.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tread to drugi pełnowymiarowy album Ross From Friends dla wytwórni Flying Lotus, po Family Portrait z 2018 roku. Wydał on również dla tej samej wytwórni dwie EPki: Aphelion i Epiphany.

Ross From Friends: singiel już jest

Wydawnictwo zapowiada już teraz singiel The Daisy, do którego powstał również teledysk. Opowiada on historię chłopaka pochłoniętego pasją do układania kostki Rubika. Obraz możecie obejrzeć poniżej:

Ross From Friends – The Daisy

The Daisy to najwyżej próby house, napędzany ciepłym beatem i zapętlonym kobiecym wokalem. Już od pierwszych sekund słuchania utworu mamy poczucie, że w naszych głowach i przede wszystkim uszach pozostanie on na dłuższy czas.

Ross From Friends: od house’u po hip-hop i lo-fi

Ross From Friends, a tak naprawdę Felix Weatherall, to brytyjski DJ i producent, którego pseudonim sceniczny pochodzi od jednego z bohaterów serialu Przyjaciele. Artysta zainspirowany oldschoolowym hip-hopem stworzył własną definicję house’u i produkuje muzykę, która jest połączeniem techno w estetyce lo-fi, melodyjnego house’u oraz miękkich sampli wokalnych.

Brzmienia Ross From Friends przepełnione są prawdziwymi emocjami i taneczną nostalgią. W 2018 roku RFF podpisał kontrakt z należącą do Flying Lotus wytwórnią BRAINFEEDER.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →