Dixon oraz Ross From Friends na start wiosny

fot. Davit Giorgadze & Fabrice Bourgelle
Eventpromo News
DIXON ROSS

1 kwietnia pogoda płata figle tak samo jak i ludzie, ale ten news absolutnie nie jest żartem! W ten weekend ekipa Follow The Step ma dla Was niebanalną propozycję - zagrają Dixon i Ross From Friends. Te dwa wieczory będą prawdziwą gratką dla fanów house’u. Sprawdźcie!

Piątek z Dixonem – elegancko i sportowo

Steffen Berkhahn, znany pod aliasem Dixon, to urodzony w 1975 roku w NRD niedoszły piłkarz (w młodości karierę przerwała mu kontuzja), który stał się jedną z czołowych postaci berlińskiej sceny pogranicza house’u oraz techno – nie łączyć z tech-housem! Jako didżej tworzy uderzającą postać za deckami – wszak dojrzewał w szalonym i chaotycznym okresie zjednoczenia Niemiec oraz jego rodzinnego Berlina. Przez całą karierę przekształcił swoje brzmienie w coś wizjonerskiego. Jego występy, odbijające się echem w nieskazitelnej estetyce, są zarówno bezpieczne, jak i nieprzewidywalne, a to wyjątkowe poczucie równowagi sprawia, że wciąż zyskuje nowych słuchaczy i fanów. Warto odnotować, że od 2013 do czasu likwidacji topki najlepszych didżejów Resident Advisora w 2016 Dixon okupował pierwsze miejsce w tym prestiżowym zestawieniu. Popularność niemieckiego didżeja i producenta w ubiegłej dekadzie sięgnęła nawet do takiego stopnia, że wraz z Solomunem, Tale of Us, Black Madonną (obecnie Bleased Madonną) wystąpił za konsoletą w popularnej grze Grand Theft Auto Online, czym zaskarbił sobie sympatię graczy. Mało ciekawostek? Dixon kibicował swojej reprezentacji na stadionie podczas mega sensacyjnego meczu wygranego przez Niemców 7:1 z drużyną gospodarzy na piłkarskim mundialu w Brazylii 2014.

Reasumując – jeśli lubicie sport i muzykę, to absolutnie nie możecie przegapić tego wydarzenia w Pradze Centrum. Start o godzinie 23:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dixon Boiler Room x Dekmantel x IR DJ Set

Ross From Friends – lo-fi house na sobotę

A kolejnego dnia, 2 kwietnia, wystąpi kolejna gwiazda, której muzyka była krzykiem mody połowy zeszłej dekady oraz popularyzacją serwisów streamingowych – lo-fi house. Ta prosta, cukierkowa, czasem kiczowata, ale zawsze mocno nostalgiczna i hauntologiczna stylistyka stała się globalnym fenomenem tak samo w kulturze internetowej, jak i na klubowych parkietach. Brytyjski DJ i producent Ross From Friends swoim hitem Talk To Me You’ll Understand wpisał się idealnie w algorytm mody. W warszawskim klubie NIEBO będzie lansować swoje ostatnie wydawnictwo – Thread – to będzie live act, czyli oprócz beatów i linii basowych usłyszymy również żywe instrumenty. Drzwi do NIEBA stoją otworem od godziny 19:00, a o 21:00 początek koncertu. Chodźcie, bo warto!

Ross and Freinds – Talk To Me You’ll Understand

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →